روز مجلس
1386/05/27 15:53:00
سرویس سیاسی

میرتاج الدینی: آمریکا سپاه را مانع اصلی عملی شدن توطئه‌های خود علیه انقلاب اسلامی می‌داند

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: آمریکا سپاه را مانع اصلی عملی کردن نقشه‌ها و توطئه‌های خود علیه جمهوری اسلامی ایران می‌داند، اما ایراد اتهامات به این نهاد مردمی تاثیری در جایگاه آن نخواهد داشت.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به تصمیم اخیر آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی، تصریح کرد: این از بدترین و زشت ترین اقدامات آمریکا در رابطه با ایران است که نشان از دشمنی و ضدیت آنها با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک سازمان تعریف شده و مشخص در جمهوری اسلامی است که از اول انقلاب تاسیس شد و در دفاع از انقلاب و نظام و مرزهای کشورمان فداکاری‌ها و جانفشانی‌های بسیار نمود.

نماینده مردم تبریز با بیان اینکه این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در جایگاه این نهاد مردمی نخواهد داشت، متذکر شد: غیر از این هم از استکبار جهانی و شیطان بزرگ انتظاری نیست چرا که آمریکا سپاه را مانع اصلی عملی کردن نقشه‌ها و توطئه‌های خود علیه انقلاب اسلامی می‌داند.

میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: آمریکا اگر درست می‌گوید، مانع اقدامات سازمان‌ها و گروه‌های تروریستی خود ساخته و تکفیری درعراق شود. گروه‌هایی که پیدا و ناپیدا همواره از حمایت‌های آمریکا برخوردار بوده‌اند.

وی خواستار اعتراض شدید دستگاه دیپلماسی کشورمان در خصوص اتهامات وارده به سپاه شد و افزود: سپاه پاسداران یکی از نهادهای رسمی کشور ما است که قانون اساسی و سایر قوانین داخلی کشور از آن حمایت می‌کنند.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet