هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

آلیا: احمدی‌نژاد رجایی دیگر است

سرویس صحن
نماینده مردم تهران احمدی‌نژاد را رجایی دیگر خواند و گفت: به ‌جوانانی که در دوران پرافتخار شهید رجایی نبودند یادآور می‌شوم که احمدی نژاد رجایی دیگر است.
یکشنبه 28 مرداد 1386 ساعت 15:38

فاطمه آلیا، چهارمین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالگرد کودتای 28 مرداد گفت: امروز یادآور کودتای ننگین آمریکایی و خیانت شیطان بزرگ به ملت مقاوم و استکبار ستیز ایران است.

وی افزود: ضمن ابراز انزجار نسبت به سیاست‌های نخ نما و توطئه‌های شوم آن جرثومه فساد و فرزند نامشروعش اسرائیل غاصب به آمریکا و طرفداران رابطه با آمریکا می‌گویم که قرار دادن نام سپاه پاسداران عزیز در لیست تروریست‌ها، حرکت مذبوحانه و مضحکی است که جوابی ندارد، الا فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر سازشکار».

وی افزود: به جوانانی که در عصر پرافتخار رجایی نبودند یادآور می‌شوم که احمدی‌نژاد رجایی دیگر است و شما باید در عزم مقدس مهرورزی و عدالت گستری و پیشرفت و تعالی و خدمت صادقانه به مردم کار و تلاش کنید و فکر خلاق خود را در خدمت تقویت انقلاب اسلامی قرار دهید که او اصلاح کننده اصلاحات است.

آلیا «شجاعت» را از خصوصیات بارز دولت نهم عنوان و تاکید کرد: با تردید و تزلزل و ترس و لرز نمی‌توان کارهای بزرگ را انجام داد، اما برخی بعضی اقدام‌ها را خطا می‌شمرند که حرف آنها اهمیتی ندارد، چرا که حق خود را نشان خواهد داد.

وی بیانات مقام معظم رهبری در مورد دولت نهم را مورد اشاره قرار داد و گفت: ایشان می‌فرمایند سفرهای استانی بسیار کار خوب، برجسته و لازم بود، اما من واقعاً تعجب می‌کنم که بعضی‌ها چطور کاری را که خوب است زیر سؤال می‌برند.

نماینده مردم تهران از اقدام دولت در امر سهمیه‌بندی بنزین، اصلاح امور بانکی و تلاش برای تحقق سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی سپاسگزاری کرد و گفت: تخصیص فواید ناشی از صرفه‌جویی بنزین برای افراد سرپرست خانوار و فاقد بیمه قابل توجه است.

وی از قوه قضائیه و مجریه در تدوین و تقدیم لایحه حمایت از خانواده قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که مجلس پیشنهادات اصلاحی و جایگزین را در این لایحه لحاظ کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000