هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کارخانه‌ای: دولت اسلامی اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد بغض و کینه دشمنان است

سرویس صحن
نماینده مردم همدان گفت: در حالی که در دولت آمریکا 108 میلیون دلار صرفا جهت تضعیف و ایجاد ناامنی در دولت دکتر احمدی‌نژاد اختصاص می‌یابد ناگفته پیداست که دولت اسلامی بیش از هر زمان دیگری مورد هجوم، بغض و کینه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.
یکشنبه 28 مرداد 1386 ساعت 16:04

ابراهیم کارخانه‌ای، ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی با تبریک ایام میلاد حماسه‌آفرینان قیام عاشورا، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بنیانگذار قیام عاشورا و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع)، پرچمدار قیام عاشورا و روز جانباز و میلاد حضرت امام سجاد(ع) پیام‌رسان قیام کربلا، گفت: درخشش جمهوری اسلامی ایران در آیینه عزت و سربلندی، نماد وحدت کلمه امت سربلند ایران اسلامی در اطاعت از رهبر معظم انقلاب و حمایت از دولت خدمتگزار است.

نماینده مردم همدان با بیان این مطلب که بزرگ‌ترین افتخار دولت اسلامی جایگزین کردن گفتمان عدالت با گفتمان توسعه‌ سیاسی است، اظهار داشت: در حالی که در دولت آمریکا 108 میلیون دلار صرفا جهت تضعیف و ایجاد ناامنی در دولت دکتر احمدی‌نژاد اختصاص می‌یابد ناگفته پیداست که دولت اسلامی بیش از هر زمان دیگری مورد هجوم، بغض و کینه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: چنانچه برنامه‌های دولت اسلامی در اقصی نقاط ایران پیاده شود و ساختار جمهوری اسلامی بر پایه عدالت که ستون پایداری نظام اسلامی است بیش از پیش مستحکم و شکوفا شود به یقین نه تنها توطئه‌های آمریکا در ایران اسلامی بی‌اثر و نقش بر آب خواهد شد، بلکه جمهوری اسلامی ایران با هویت دینی و اقتدار علمی به عنوان الگوی کشورهای اسلامی و همه‌ کشورهای آزادی‌خواه جهان، منافع قدرت‌های سلطه‌جو را در منطقه به خطر خواهد انداخت.

کارخانه‌ای گفت: امروزه شاهد هستیم که تحت رهنمودهای هوشمندانه‌ مقام معظم رهبری و تدابیر شجاعانه‌ دولت خدمتگزار و عدالت‌محور دکتر احمدی‌نژاد، خاورمیانه‌ جدید بر پایه‌ی بیداری ملت‌های آزاده‌ جهان با محوریت اسلام و ایران در حال شکل‌گیری است.

کارخانه‌ای افزود: این که ایران اسلامی بر پایه‌ ایمان مذهبی و وحدت کلمه و روحیه‌ شهادت‌طلبی توانسته است معادلات سیاسی جهان را به نفع جهان اسلام و ملت‌های آزاده جهان برهم بزند و در آیینه‌ عبرت و اقتدار جهان، خواب راحت را از چشمان مستکبران برباید حاصل همدلی، هوشمندی و دین‌مداری ملت بزرگ ایران است.

وی تصریح کرد: اطاعت از رهبری حکم می‌کند بر اساس تاکیدات و رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه‌ انقلاب اسلامی، دولت اسلامی را یاری کرده و تضعیف آن را مغایر فرموده‌های مقام معظم رهبری دانسته و با وحدت کلمه به عزت و عظمت ایران اسلامی بیفزاییم.

کارخانه‌ای ادامه داد: این که رییس جمهور محبوب ایران اسلامی در مدتی کمتر از دو سال توانسته به 336 شهرستان سفر کرده و جلسه‌ هیات دولت را در اقصی نقاط ایران اسلامی تشکیل دهد و موجبات تصویب و اجرایی شدن صدها پروژه‌ را فراهم کند، انقلاب و تحولی بزرگ در عرصه‌ خدمت‌رسانی به مردمی است که جزء به عدالت، سازندگی و معنویت و مجد و عظمت اسلام و ایران به چیز دیگری نمی‌اندیشند.

این نماینده‌ مجلس از نمایندگان و خدمتگزاران این ملت خواست که تمام قدرت، مدیریت و برنامه‌ریزی خود را در جهت خدمت صادقانه هر چه بیشتر به مردم مومن، انقلابی و خوب ایران به کار گیرند.

وی تقویت خدمت‌رسانی به مردم، حفظ وحدت، امنیت و مصالح ملی را از وظایف جناح‌های سیاسی دانست و گفت: جناح‌های سیاسی بدانند عملکرد آنها در دوران خدمت همچنان در بوته نقد و انتقاد مردم است. ملت بزرگ و هوشیار ایران در طول سال‌های انقلاب اسلامی خدمتگزاران بی‌مدعا، صادق و سخت‌کوش خود را شناخته‌اند و در اطاعت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب راه عزت و سربلندی ایران را ادامه خواهند داد و هرگز تحت تاثیر القائات سیاسی قرار نمی‌گیرند و جریانات سیاسی را بر پایه‌ لوح عمل آنها مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان اظهار کرد: بدون شک هر جریان سیاسی باید در پشت تابلویی بایستد که در دوران اقتدار آن را رقم زده‌اند. ملت عظیم ایران بسیار بیدار و بزرگ‌تر از آن است که نمره انشاء نظری و سیاسی گروه‌ها را به پای دردمندی آنها بنویسد و از گفتمان رایج و عملکرد گذشته‌ آنها غافل باشد.

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000