هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تذکرات کتبی نمایندگان

یحیی‌زاده خواستار موضع‌گیری قاطع وزرای خارجه و دفاع در برابر گستاخی آمریکا نسبت به سپاه شد

سرویس صحن
نماینده تفت و میبد موضع‌گیری قاطع و انقلابی وزرای امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح علیه آمریکا به علت گستاخی نسبت به نهاد مردمی سپاه پاسداران را خواستار شد.
یکشنبه 28 مرداد 1386 ساعت 11:27

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور که در جلسه علنی روز یکشنبه 28 مرداد توسط حدادعادل قرائت گردید به این شرح است:

تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز و سودانی نماینده اهواز به وزیر بازرگانی در مورد لزوم کنترل قیمت فرآورده‌‌های لبنی و اجرای کامل مصوبه شورای اقتصاد.

تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز و سودانی نماینده اهواز، بزرگیان نماینده سبزوار، شهریاری نماینده زاهدان و عبادی نماینده بیرجند به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در مورد لزوم ساماندهی بیمه‌های درمانی و رفع تبعیض میان نحوه و ارائه خدمات درمانی از سوی سازمان‌های بیمه گر.

تذکر مدنی نماینده گناباد به وزیر کار و امور اجتماعی در مورد تکمیل مجموعه ورزشی کارگران گناباد با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت.

تذکر نیک نام نماینده زرتشتیان به رئیس جمهور و وزیر نیرو در مورد دستور جابجایی جایگاه ارائه سوخت سی ان جی و دکل‌های برق فشار قوی از کنار معماری ثبت شده میراث فرهنگی آرامگاه زرتشتیان یزد و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد انتخاب سوالات آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی مربوط به اقلیت‌های دینی از متن کتاب‌های درسی دوره متوسطه.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز و اسکو و آذرشهر به وزیر کشور در مورد ضرورت تخصیص سهمیه سوخت برای جانبازان ویلچری که مجبور به استفاده از خودروهای شخصی برای ترددهای خود می‌باشند و به وزیر امور خارجه در مورد تاکید لازم بر اجتناب از تعلل برای اخذ ویزای متخصصان فرانسوی طرف قرارداد راه اندازی دستگاه‌های حفار قطار شهری تبریز.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزرای امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مورد ضرورت موضع‌گیری قاطع و انقلابی علیه آمریکا به علت گستاخی نسبت به نهاد مردمی سپاه پاسداران و لزوم تجهیز این نهاد به پیشرفته‌ترین تجهیزات با توجه به این تهدیدات.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000