هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات:

دانشگاه ایرانیان از وزارت علوم مجوز ندارد‏‎ ‎

سرویس دیگر رسانه‌ها
موسسین دانشگاه ایرانیان ابتدا درخواست فعالیت در تهران را داشتند، اما به دلیل ابهامات این درخواست از دستور کار شورای عالی ‏انقلاب فرهنگی خارج می شود. اساسنامه به وزارت علوم می رود و با ایده تشکیل آن موافقت اصولی می شود و قرار می شود که ‏اساسنامه آن را ارائه کنند و در اساسنامه ارائه شده درخواست فعالیت در کیش را داده اند که وزارت علوم مخالفت می کند و بعد از آن ‏اساسنامه ای نیاورده اند‏‎.‎
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 12:38
دانشگاه ایرانیان از وزارت علوم مجوز ندارد‏‎ ‎ موسسین دانشگاه ایرانیان ابتدا درخواست فعالیت در تهران را داشتند، اما به دلیل ابهامات این درخواست از دستور کار شورای عالی ‏انقلاب فرهنگی خارج می شود. اساسنامه به وزارت علوم می رود و با ایده تشکیل آن موافقت اصولی می شود و قرار می شود که ‏اساسنامه آن را ارائه کنند و در اساسنامه ارائه شده درخواست فعالیت در کیش را داده اند که وزارت علوم مخالفت می کند و بعد از آن ‏اساسنامه ای نیاورده اند‏‎.‎ http://cdn.icana.ir/d/019/988.jpg دانشگاه,ایرانیان,از,وزارت,علوم,مجوز,ندارد‏‎,‎ Icana

رییس کمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه جامع ایرانیان اگر بخواهد در تهران فعالیت کند باید از شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوز بگیرد اما برای فعالیت در خارج از تهران وزارت علوم پرونده آن را بررسی می کند.

علی عباسپور‌تهرانی در گفت و گو با تابناک گفت: . بنابر این وزارت علوم مجوزی برای جذب دانشجو به این دانشگاه نداده و فقط موافقت اصولی و تایید این ایده بوده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  در مورد فعالیت‌های شورای عالی انقلاب  و نقشه جامع علمی کشور گفت : نقشه جامع تصویب شده و اخیرا ستاد اجرایی و عملیاتی آن تشکیل شده که سه جلسه تشکیل داده و پیگیری می کند که این نقشه به چه صورت اجرایی شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000