شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خباز در تذکر آیین‌نامه‌ای:

هیئت رئیسه از طریق قوه قضائیه تخلف‌های وزارت ورزش را پیگیری کند

سرویس صحن
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزراش کمیسیون اصل 90 در رابطه با تخلف در عدم تشکیل وزارت ورزش و جوانان گفت: از هیئت رئیسه می‌خواهیم که از طریق قوه قضائیه تخلف‌های وزارت ورزش و جوانان را پیگیری کند.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 12:46
هیئت رئیسه از طریق قوه قضائیه تخلف‌های وزارت ورزش را پیگیری کند نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزراش کمیسیون اصل 90 در رابطه با تخلف در عدم تشکیل وزارت ورزش و جوانان گفت: از هیئت رئیسه می‌خواهیم که از طریق قوه قضائیه تخلف‌های وزارت ورزش و جوانان را پیگیری کند. http://cdn.icana.ir/d/019/2077.jpg هیئت,رئیسه,از,طریق,قوه,قضائیه,تخلف‌های,وزارت,ورزش,را,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)،  "محمدرضا خباز" در جلسه علنی امروز - یکشنبه 5 تیر -مجلس شورای اسلامی در رابطه با گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد تخلف عدم تشکیل وزارت ورزش و جوانان گفت: این فعالیت کمیسیون اصل 90 قابل تقدیر است، اما این تلاش کمیسیون اصل 90 نوش‌دارویی پس از مرگ سهراب است.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس افزود: مجلس این قانون را قبل از فروردین تصویب کرد و تهیه این گزارش باید 3 ماه قبل صورت می‌گرفت تا در روند سازمان تربیت بدنی و شکل‌گیری وزارت ورزش و جوانان تاثیر می‌گذاشت، تا شاهد این بی‌سروسامانی ورزشکاران نمی‌شدیم.

خباز در پایان اظهار کرد: حال که این اتفاق افتاده است، انتظار داریم که هیئت رئیسه با جدیت این موضوع را پیگیری کند و از قوه قضائیه خواهان شناسایی و برخورد با متخلفان وزارت ورزش و جوانان شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000