هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسنی:

واقعیت گریبانگیری جوانان به مخدر صنعتی را وارونه نکنیم

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه از واقعیت گریبانگیر شدن ایران به مخدر صنعتی فرار نکنیم تاکید کرد: وزارت بهداشت و کارشناسان اجتماعی به صورت جزئی تر و در رسانه ملی زیان های مواد مخدر صنعتی را برسلامت انسان و جامعه برای خانواده ها تشریح کنند.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 13:13
واقعیت گریبانگیری جوانان به مخدر صنعتی را وارونه نکنیم عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه از واقعیت گریبانگیر شدن ایران به مخدر صنعتی فرار نکنیم تاکید کرد: وزارت بهداشت و کارشناسان اجتماعی به صورت جزئی تر و در رسانه ملی زیان های مواد مخدر صنعتی را برسلامت انسان و جامعه برای خانواده ها تشریح کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/7095.jpg واقعیت,گریبانگیری,جوانان,به,مخدر,صنعتی,را,وارونه,نکنیم Icana

"علی اصغر حسنی" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در پاسخ به سئوالی درخصوص مصرف مواد مخدر صنعتی و اطلاع رسانی در مورد زیان های این مواد گفت:مواد مخدر صنعتی آثار زیان بارتر و خطرناک تری  ازمواد مخدر سنتی دارند.

نماینده مردم لارستان و خنج درمجلس ادامه داد :عدم اطلاع رسانی درمورد مواد تشکیل دهنده این مخدر صنعتی و آسیبی که به کبد و سلول های بدن می زند  موجب شده تا روی آورندگان به این مواد تنها به  جنبه تفریحی مواد فکر کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مواد مخدرصنعتی درابتدای استفاده بی خطر و بدون زیان به نظر می رسد گفت:اگر وزارت بهداشت و کارشناسان اجتماعی به صورت جدی تر و در رسانه ملی زیان های این مواد را برسلامت انسان و سلامت جامعه به صورت جزئی برای خانواده ها تشریح کند از به دام افتادن بسیاری از جوانان جلوگیری می شود.

حسنی عدم اصلاع رسانی نسبت به آثار زیان بار مواد مخدر صنعتی در رسانه ملی و دیگر رسانه های مکتوب کشور را نپذیرفتن واقعیت نامید و گفت :می خواهند بگویند که ما  در ایران با چنین معضلی مواجه نیستیم.

وی با تصریح بر اینکه گرفتار شدن جوانان ما به مواد مخدر صنعتی یک واقعیت است گفت:مسئولان به جای اینکه نگران حرف کشورهای خارجی باشند نگران سلامت جسمی مردم و سلامت جامعه باشند.

وی تاکید کرد:عدم اطلاع رسانی و نپرداختن به موضوع مواد مخدر صنعتی در رسانه ها مانند سر کردن کبک در برف است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000