هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تلاش برای تحریم سخنرانی پاپ در پارلمان آلمان

سرویس سیاسی
"رولف شوانیتس" نماینده پارلمان آلمان با ارائه درخواستی به 146نماینده، خواستار تحریم سخنرانی "پاپ بندیکت شانزدهم" رهبر کاتولیک‌های جهان در پارلمان این کشور شد.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 15:57
تلاش برای تحریم سخنرانی پاپ در پارلمان آلمان "رولف شوانیتس" نماینده پارلمان آلمان با ارائه درخواستی به 146نماینده، خواستار تحریم سخنرانی "پاپ بندیکت شانزدهم" رهبر کاتولیک‌های جهان در پارلمان این کشور شد. http://cdn.icana.ir/d/019/230.jpg تلاش,برای,تحریم,سخنرانی,پاپ,در,پارلمان,آلمان Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری آلمانی دویچه وله، نماینده حزب "سوسیال دموکرات" در پارلمان فدرال آلمان (بوتدس تاگ) با اعلام این‌که سخنرانی پاپ در پارلمان این کشور با اصل بی‌طرفی مذهبی آلمان در تناقض است و پارلمان نباید محلی برای تبلیغات مذهبی باشد، خواستار تحریم سخنرانی رهبر کاتولیک‌های جهان در این نهاد شد.
این قانون‌گذار آلمانی همچنین گفت که پاپ در ظلم و ستم و استثمار میلیون‌ها انسان دست داشته است.
با این وجود رهبر حزب سوسیال دموکرات در پارلمان آلمان اعلام کرد پاپ درباره مسائل مربوط به کلیسا صحبتی نخواهد کرد و سخنرانی وی بر وضعیت سیاسی فعلی متمرکز است.
پاپ قرار است 22 تا 25 ماه سپتامبر (31 شهریور تا سوم مهر) از آلمان دیدن کند. یکی از برنامه های پاپ، سخنرانی در پارلمان این کشور اعلام شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000