شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدالرضا ترابی:

مردم آگاه باشند که مالیات بر ارزش افزوده امسال تنها 4 درصد است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر این‌که میزان مالیات بر ارزش افزوده در سال‌جاری چهار درصد تعیین شده است، به مردم هشدار داد که مراقب باشند بیشتر از این مقدار را پرداخت نکنند.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 14:46
مردم آگاه باشند که مالیات بر ارزش افزوده امسال تنها 4 درصد است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر این‌که میزان مالیات بر ارزش افزوده در سال‌جاری چهار درصد تعیین شده است، به مردم هشدار داد که مراقب باشند بیشتر از این مقدار را پرداخت نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/3889.jpg مردم,آگاه,باشند,که,مالیات,بر,ارزش,افزوده,امسال,تنها,4,درصد,است Icana

"عبدالرضا ترابی" به خبرنگار هفته نامه کویر گفت: میزان مالیات بر ارزش افزوده که در مجلس قبلی به تصویب رسید، سه درصد بود که 5/1 درصد آن به‌عنوان عوارض شهرداری‌ها در اختیار شهرداری‌ها قرار می‌گیرد؛ در برنامه پنجم توسعه تصویب شده است که سالانه یک درصد به مالیات بر ارزش افزوده اضافه شود و در سال آخر برنامه پنجم، میزان این مالیات به هشت درصد خواهد رسید.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه در برخی شهرها مشاهده می‌شود که برخی هتل‌ها و رستوران‌ها میزان مالیات بر ارزش افزوده را تا 10 درصد تعیین و دریافت می‌کنند که یک کار کاملا غیرقانونی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: مردم باید آگاه باشند که میزان مالیات بر ارزش افزوده در سال‌جاری، چهار درصد تعیین شده است و به هیچ‌وجه مبلغ بیشتری نباید پرداخت کنند و در صورت مشاهده تخلف از سوی هر صنفی، آن را به اطلاع سازمان تعزیرات و نهادهای نظارتی برسانند؛ هر صنفی که مالیات غیرمجاز از مشتری دریافت کند، طبق قانون، جریمه خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000