شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نخست وزیر تانزانیا:

قانون اساسی جدید تانزانیا قبل از انتخابات پارلمانی وضع می‌شود

سرویس سیاسی
نخست وزیر تانزانیا اعلام کرد: یک سال قبل از انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری آینده قانون اساسی جدیدی در کشور وضع می‌شود. 124803
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 16:13
قانون اساسی جدید تانزانیا قبل از انتخابات پارلمانی وضع می‌شود نخست وزیر تانزانیا اعلام کرد: یک سال قبل از انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری آینده قانون اساسی جدیدی در کشور وضع می‌شود.124803 http://cdn.icana.ir/d/019/7350.jpg قانون,اساسی,جدید,تانزانیا,قبل,از,انتخابات,پارلمانی,وضع,می‌شود Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از رویترز، " میزینجو بیندا " که از سوی احزاب مخالف بسیار تحت فشار است، اضافه کرد: پیش نویس قانون اساسی جدید در اوایل اکتبر و پیش از پایان سال جاری میلادی ( 2011 ) برای بررسی به پارلمان ارائه می شود.
حزب حاکم تانزانیا به دلیل فساد مالی، افزایش بیکاری و قیمت مواد غذایی و تقلب در انتخابات از سوی مخالفان مورد انتقاد شدید است.
مخالفان در تانزانیا خواهان اصلاح قانون اساسی به ویژه کاهش اختیارات رئیس جمهور، اصلاح قانون انتخابات، اجازه مشارکت در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری به مستقل ها، اجازه شکایت های قضایی در مورد انتخابات و تشکیل ستاد انتخابات مستقل هستند.
انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری تانزانیا سال 2014 برگزار می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000