هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقازاده دافساری با تأکید بر واگذاری 25 درصد اقتصاد کشور به بخش تعاون:

30درصد ثبت‌نامی‌های مسکن مهر توان پرداخت یک میلیون تومان هم ندارند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر این که واگذاری 25 درصدی اقتصاد کشور به بخش تعاون باید جدی گرفته شود، گفت: 30 درصد افراد ثبت نامی مسکن مهر، حتی قادر به پرداخت یک میلیون تومان اولیه نیستند.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 17:08
30درصد ثبت‌نامی‌های مسکن مهر توان پرداخت یک میلیون تومان هم ندارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر این که واگذاری 25 درصدی اقتصاد کشور به بخش تعاون باید جدی گرفته شود، گفت: 30 درصد افراد ثبت نامی مسکن مهر، حتی قادر به پرداخت یک میلیون تومان اولیه نیستند. http://cdn.icana.ir/d/019/7127.jpg 30درصد,ثبت‌نامی‌های,مسکن,مهر,توان,پرداخت,یک,میلیون,تومان,هم,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "سیدعلی آقازاده دافساری" در گفت و گو با گلچین با بیان این که اجرای مسکن مهر یکی از موفقیت‌های بزرگ دولت به شمار می‌رود، اظهار کرد: باید توجه شود در واگذاری‌ها، اولویت به افراد مستحق‌تر داده شود و حتما این پالایش رعایت شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که 30 تا 40 درصد افراد ثبت نامی در مسکن مهر حتی قادر به پرداخت یک میلیون تومان اولیه نیستند، افزود: زیرا پیش پول‌هایشان را به صاحب خانه‌ها داده‌اند؛ باید این افراد شناسایی و برنامه‌ریزی‌های لازم برای آنها صورت بگیرد.

آقازاده با بیان این که تعاون و واگذاری 25 درصدی اقتصاد کشور به بخش تعاون باید جدی‌تر گرفته شود، تصریح کرد: باید فرهنگ مدیریتی تعاون را در اجرای ساخت مسکن مهر و غیرمهر و اجرای طرح‌های خود اشتغالی در استان تقویت کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: همچنین توجه به زیرساخت‌ها در روستاها موجب مهاجرت معکوس روستا و شهر شده است و با توجه به این، حضور 20 میلیون گردشگر در گیلان را که رمز توسعه استان است را شاهد خواهیم بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000