هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقازاده:

دشمن از طریق گسل‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود

سرویس سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان مردم گیلان گفت: دشمن از طریق گسل‌‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود که باید هوشمندانه با این مسئله برخورد شود.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 09:48
دشمن از طریق گسل‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود رئیس مجمع نمایندگان مردم گیلان گفت: دشمن از طریق گسل‌‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود که باید هوشمندانه با این مسئله برخورد شود. http://cdn.icana.ir/d/019/3648.jpg دشمن,از,طریق,گسل‌های,اجتماعی,وارد,میدان,جنگ,نرم,می‌شود Icana

"علی آقازاده دافساری" در گفت‌وگو با گلچین اظهار داشت: ابزار دشمن در جنگ نرم اقدامات نرم‌ افزاری اعم از تبلیغی، رسانه‌ای، اجتماعی، سیاسی، روانی، فرهنگی است که جامعه یا گروه هدف را نشانه می‌‌گیرد و بدون درگیری نظامی، رقیب را به انفعال و شکست وامی‌‌دارد.

وی افزود: دشمن در این جنگ از تمام قدرت و توانایی خود در رسیدن به اهداف مورد نظر از طریق جذب دیگران به جای استفاده از زور و بیان کردن چهره موجه از خود، استفاده می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: معمولا در جنگ نرم تحولات اجتماعی و تغییرات اجتماعی بیشتر مورد توجه قرار می‌‌گیرد و دشمن از طریق ابزار فرهنگی و اجتماعی تغییرات بسیار زیاد اجتماعی ایجاد می‌کند.

وی همچنین به ایجاد شکاف و گسل در جامعه از سوی ایادی شیطان بزرگ اشاره کرد و افزود: دشمن با مطرح کردن اختلافات فرهنگی و زبانی و با القای افکار منفی در بین مردم و بدبین کردن افراد جامعه به دولت برای پیشبرد اهداف پلید خود بهره می‌گیرد.

آقازاده تاکید کرد: با حضور مؤثر و فعال باید با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی مقابله کرد و با اتحاد و همدلی بر دشمنان این مرز و بوم پیروز شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000