هدر اصلی
1390/04/05 16:37:00
سرویس سیاسی
فولادگر:

سازمان منافقین با هدف براندازی نظام شهید بهشتی را ترور کرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز حادثه هفتم تیر، یادآور شد: سازمان منافقین با هدف براندازی نظام شهید بهشتی را ترور کرد.
سازمان منافقین با هدف براندازی نظام شهید بهشتی را ترور کرد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز حادثه هفتم تیر، یادآور شد: سازمان منافقین با هدف براندازی نظام شهید بهشتی را ترور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/979.jpg سازمان,منافقین,با,هدف,براندازی,نظام,شهید,بهشتی,را,ترور,کرد Icana

"حمیدرضا فولادگر" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره سالروز حادثه هفتم تیر، گفت: گروهک‌های تروریستی از جمله فرقان و سازمان منافقین در سال‌های نخست پیروزی انقلاب همسو با دشمن به حذف نیروهای متفکر و وارسته پیرو ولایت همچون "مطهری"، "بهشتی"، "رجایی"، "باهنر" و "مفتح" پرداختند تا از این طریق نظام جمهوری اسلامی را براندازند.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهید "بهشتی" تا پیش از هفتم تیر سال ۶۰، نقش مهم و تاثیرگذاری در سازماندهی روحانیت و نیروهای انقلابی ایفا و ولایتمداران و نیروهای انقلابی را در تشکیلات حزب جمهوری اسلامی دور هم جمع کرد.

وی با بیان اینکه بعد از عزل بنی صدر، پیوند پنهان وی با سازمان منافقین برای مردم محرز شد، افزود: منافقین در ۶ تیرماه ۶۰ یعنی ۱۶ روز پس از تصویب طرح عدم کفایت بنی صدر در مجلس، آیت الله خامنه‌ای را ترور کردند و فردای آن روز با بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری، "بهشتی"، ۲۷ نماینده مجلس و تنی چند از وزیران و معاونان آنها را به شهادت رساندند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار کرد: گرچه شهادت بهشتی یک ضربه بزرگ به نیروهای ولایتمدار محسوب می‌شد، اما این مسئله با مدیریت امام خمینی (ره) جبران شد، ضمن آنکه مردم به ماهیت اصلی سازمان مجاهدین خلق پی بردند.

فولادگر که سابقه عضویت در حزب جمهوری اسلامی را در کارنامه دارد، ادامه داد: سی سال از حادثه هفتم تیر ۶۰ گذشت و آرمان‌های شهید "بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی محقق نشد، اما جهت حرکت ملت ایران به سمتی است که انشاء الله در سال‌های آتی آن آرمان‌ها محقق خواهند شد.

هفتم تیرماه سال ۶۰،  "محمد حسین بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی بر اثر حادثه بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet