سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی مبارکه خبر داد:

ادامه بررسی طرح بیمه بیکاری در کمیسیون اجتماعی

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری و ادامه بررسی طرح بیمه بیکاری در این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 18:49
ادامه بررسی طرح بیمه بیکاری در کمیسیون اجتماعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری و ادامه بررسی طرح بیمه بیکاری در این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/662.jpg ادامه,بررسی,طرح,بیمه,بیکاری,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

"سیدعلی محد موسوی مبارکه" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس مواد دیگری از طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نماینده مردم  مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مواد مورد بررسی در طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار، به افراد و فارغ التحصیلانی که در استخدام مراکز یا سازمانی در نیامده یا تازه درس آنها پایان یافته مربوط می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآورشد: در طرح بیمه بیکاری همچنین به آن دسته از افرادی که شاغل بوده و بیکار می‌شوند توجه خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با تصویب و اجرای طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار، گام موثری در جهت رفع مشکل بیکاران متقاضی کار و افراد شاغلی که بیکار می‌شوند برداشته می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: پیش بینی می‌شود در صورتی که طرح بیمه بیکاری در صحن علنی مطرح شود با اکثریت آراء به تصویب نمایندگان مجلس برسد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000