هدر اصلی
1390/04/05 16:46:00
سرویس کمیسیون ها
جلالی خبرداد؛

گزارش سفیرایران در آذربایجان و رئیس کمیته امداد به کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از گزارش سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جلسه امروز این کمیسیون خبرداد.
گزارش سفیرایران در آذربایجان و رئیس کمیته امداد به کمیسیون امنیت ملی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از گزارش سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جلسه امروز این کمیسیون خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/957.jpg گزارش,سفیرایران,در,آذربایجان,و,رئیس,کمیته,امداد,به,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، کاظم جلالی در تشریح جزئیات جلسه امروز- یکشنبه - کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه، بهرامی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور همسایه آذربایجان در کمیسیون حضور یافت و درخصوص روابط دو کشور توضیحات مبسوطی ارائه کرد.

وی همچنین به سفر پنجشنبه این هفته لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی به کشور آذربایجان اشاره کرد و افزود: این سفر می‌تواند یک نقطه عطفی در گسترش روابط دو کشور خصوصاً در بعد رابطه پارلمانی باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، افزود: دراین جلسه انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی حضور یافت و گزارش مفصلی از اقدامات انسان‌دوستانه این نهاد عظیم و تاثیرگذار در ایران و برخی کشورهای دیگر ارائه کردند و اعضاء کمیسیون ضمن تقدیر از تلاش‌های کمیته امداد، نقطه نظرات خود را با مسئولان محترم این نهاد در میان گذاشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet