هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با انتخاب 13 نفر از نمایندگان،

تحقیق و تفحص از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شد

سرویس کمیسیون ها
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اعلام انتخاب 13 نفر از نمایندگان اقتصادی مجلس برای عضویت در هیئت تحقیق و تفحص از نحوه پرداخت سود سهام عدالت، از آغاز به کار این هیئت در سریع‌ترین زمان ممکن خبر داد.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 17:16
تحقیق و تفحص از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شد نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اعلام انتخاب 13 نفر از نمایندگان اقتصادی مجلس برای عضویت در هیئت تحقیق و تفحص از نحوه پرداخت سود سهام عدالت، از آغاز به کار این هیئت در سریع‌ترین زمان ممکن خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/961.jpg تحقیق,و,تفحص,از,پرداخت,سود,سهام,عدالت,آغاز,شد Icana

"حمید سعادت" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: در نشست امروز( یک شنبه 5 تیر) کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، سیدحسین حسینی به عنوان نماینده این کمیسیون در صندوق ملی توسعه انتخاب شد.

نمانیده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آقایان تابش، انصاری، کریمی، پزشکیان، اولیا، قوامی، نورا، ثروتی، کوچکی نژاد، محسنی بندپی، حسینی، کاتوزیان و نریمان به عنوان هیئت تحقیق و تفحص مجلس از نحوه پرداخت سود سهام عدالت به مردم انتخاب شدند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی‌ها و پیگیری‌های خود را در این باره آغاز کنند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، توضیح داد: در ادامه این نشست نیز دو دستور کار دیگر کمیسیون، که به تأسیس دانشگاه امام خمینی و تبصره دوم ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده بود، به تصویب نرسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000