شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هدایت‌خواه خبر داد:

بررسی پیش‌نویس طرح جامع اداره صداوسیما در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی

سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل جلسه امروز عص این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست بررسی و تبادل نظر درباره طرح جامع اداره صدا و سیما و نحوه جمع‌بندی و حل اختلاف نظرها درباره این طرح پیگیری شد.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 17:22
بررسی پیش‌نویس طرح جامع اداره صداوسیما در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل جلسه امروز عص این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست بررسی و تبادل نظر درباره طرح جامع اداره صدا و سیما و نحوه جمع‌بندی و حل اختلاف نظرها درباره این طرح پیگیری شد. http://cdn.icana.ir/d/019/966.jpg بررسی,پیش‌نویس,طرح,جامع,اداره,صداوسیما,در,جلسه,امروز,کمیسیون,فرهنگی Icana

"ستار هدایت‌خواه" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با اشاره به تشکیل جلسه امروز عصر – یک‌شنبه 5 تیر – کمیسیون فرهنگی اظهار داشت: در این جلسه ابتدا مهم‌ترین اخبار و مسائل روز فرهنگی مرور و بررسی شد و سپس ادامه بررسی طرح نحوه اداره صدا و سیما و اصلاح اساسنامه این سازمان در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در تشریح پیش‌نویس طرح اداره صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: این طرح دو پیش‌نویس متفاوت دارد که یکی ازسوی مسئولان سازمان صدا و سیما و دیگری ازسوی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

هدایت‌خواه دو نسخه طرح اداره صدا و سیما را دارای موارد اختلافی توصیف کرد و ادامه داد: پیش‌نویس تهیه‌شده ازسوی صدا و سیما و مرکز پژوهش‌های مجلس در مسائلی از جمله جایگاه حقوقی صدا و سیما، نحوه ارتباط صدا و سیما با رهبر معظم انقلاب و قوای سه‌گانه و نیز چگونگی اعمال نظارت بر این سازمان و حوزه اختیارات رئیس سازمان اختلاف نظرهایی دارند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه این کمیسیون در پی حل اختلاف نظرها و رسیدن به اجماع درباره طرح جامع اداره صدا و سیما است، تأکید کرد: باتوجه به اختلافات موجود درباره طرح اداره صدا و سیما، تا زمانی که این طرح نهایی نشود و به تصویب و تأیید اعضای کمیسیون فرهنگی نرسد، نمی‌توان با قطعیت درباره مفاد آن اظهارنظر کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000