آغاز هفته وحدت
1390/04/05 17:08:00
سرویس بین الملل
بروجردی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت و سران احزاب پاکستان:

قدرت‌های جهانی در مقابل قدرت ایمان مسلمانان هیچ قدرتی ندارند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت و سران احزاب پاکستان، اعلام کرد: قدرت‌های جهانی در مقابل قدرت ایمان مسلمانان هیچ قدرتی ندارند.
قدرت‌های جهانی در مقابل قدرت ایمان مسلمانان هیچ قدرتی ندارند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت و سران احزاب پاکستان، اعلام کرد: قدرت‌های جهانی در مقابل قدرت ایمان مسلمانان هیچ قدرتی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/6595.jpg قدرت‌های,جهانی,در,مقابل,قدرت,ایمان,مسلمانان,هیچ,قدرتی,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، علاء الدین بروجردی  امروز در دیدار جمعی از علمای اهل سنت و سران احزاب پاکستان، سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران را تقویت وحدت، همبستگی و انسجام میان امت اسلامی براساس مبانی دین اسلام دانست و افزود: جهان اسلام یک مجموعه عظیم انسانی- فرهنگی غنی با امکانات و توانایی‌های بسیار وسیع است و سیاست جمهوری اسلامی ایرانی به منصه ظهور رساندن این توانمندی‌ها در صحنه روابط بین المللی برای دفاع از حقوق مسلمانان است.

بروجردی در ادامه افزود: قدرت‌های بین المللی در راستای منافع خود سعی در ایجاد اختلاف و جدایی میان امت اسلامی دارند و این وظیفه سنگین علمای اسلام است تا این کیدهای شیطانی را خنثی کنند.

وی ایمان به خداوند متعال، پیام اکرم  و قرآن کریم را فصل مشترک همه مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: قدرت های جهانی در مقابل قدرت ایمان مسلمانان هیچ قدرتی ندارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه آمادگی کشورمان را برای کمک به رشد و پیشرفت کشورهای مسلمان در عرصه های مختلف فناوری، علمی، صنعتی و اقتصادی مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: پیشرفت های وسیع جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون در راستای منافع جهان اسلام و تقویت امت اسلامی است.

در ادامه این دیدار "مولانا محمدخان شیرانی" سناتور پاکستانی و یکی از علمای اهل سنت پاکستان با تقدیر از اقدامات جمهوری اسلامی ایران در جهت تقویت وحدت و یکپارچگی امت اسلامی، گفت: حکومت جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد اسلام می تواند نه تنها مشکلات جامعه را حل و اداره کند بلکه موجبات پیشرفت و رشد اقتصادی- علمی را فراهم نماید.

وی افزود: مردم پاکستان بشدت به انقلاب اسلامی ایران علاقمند هستند و با حساسیت مسائل ایران را پیگیری می کنند.

وی از نقش جمهوری اسلامی ایران در رفع اختلافات و ایجاد فرصت گفت‌و گو و تبادل نظر میان امت اسلامی تقدیر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet