هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسته‌بند خبر داد:

اصلاح قانون اصناف تا یک ماه دیگر

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که تا یک ماه دیگر، بررسی لایحه اصلاح قانون اصناف کشور ادامه خواهد داشت، گفت: بررسی کمیسیون به دلیل حضور گروه‌های و صنف‌های مختلف اقتصادی در کشور، یک بررسی جامع و مانع است.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 17:15
اصلاح قانون اصناف تا یک ماه دیگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که تا یک ماه دیگر، بررسی لایحه اصلاح قانون اصناف کشور ادامه خواهد داشت، گفت: بررسی کمیسیون به دلیل حضور گروه‌های و صنف‌های مختلف اقتصادی در کشور، یک بررسی جامع و مانع است. http://cdn.icana.ir/d/019/1340.jpg اصلاح,قانون,اصناف,تا,یک,ماه,دیگر Icana

"حسن خسته‌بند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: در نشست امروز (یک شنبه 5 تیر) کمیسیون اقتصادی مجلس، بررسی لایحه اصلاح قانون اصناف کشور با حضور نمایندگان وزارت بازرگانی و اصناف کشور ادامه یافت.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به دلیل حضور اقشار مختلف صنفی در بررسی این لایحه، به طور کلی تغییراتی که در آن انجام شده، تغیرات فراوان و اساسی است.

وی ادامه داد: دست‌کم یک‌ماه آینده این لایحه به طور کامل در کمیسیون اقتصادی بررسی و تصویب می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یادآور شد: آنچه نمایندگان تغییر می‌دهند و تصویب می‌کنند، به این دلیل که برآیند نظرهای بسیاری از کارشناسان حوزه‌های مختلف اقتصادی است، در نهایت قانونی کامل‌تر و دقیق‌تر را به جامعه معرفی خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000