ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضوفراکسیون روحانیون:

هتک حرمت پیامبر اسلام توطئه استکبار جهانی برای تضعیف روحیه مسلمانان است

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون روحانیون مجلس پشت پرده اهانت به رسول گرامی اسلام از سوی سعودی‌ها را استکبار جهانی دانست و خاطرنشان کرد: اگرچه شخصیت این بزرگوار بار‌ها مورد هتک حرمت قرار گرفته اما فضل خداوند بلند مرتبه این هتاکی‌ها را به دشمنان اسلام بازگردانده است.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 18:29
هتک حرمت پیامبر اسلام توطئه استکبار جهانی برای تضعیف روحیه مسلمانان است عضو فراکسیون روحانیون مجلس پشت پرده اهانت به رسول گرامی اسلام از سوی سعودی‌ها را استکبار جهانی دانست و خاطرنشان کرد: اگرچه شخصیت این بزرگوار بار‌ها مورد هتک حرمت قرار گرفته اما فضل خداوند بلند مرتبه این هتاکی‌ها را به دشمنان اسلام بازگردانده است. http://cdn.icana.ir/d/019/791.jpg هتک,حرمت,پیامبر,اسلام,توطئه,استکبار,جهانی,برای,تضعیف,روحیه,مسلمانان,است Icana

"سید مصطفی طباطبایی‌نژاد"  در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)،  با محکوم کردن اهانت شبکه تلویزیونی سعودی به شخصیت رسول اکرم (ص) گفت: این اولین هتک حرمت وهابی‌ها نسبت به پیامبر اکرم (ص) نیست و مسلمانان جهان بار‌ها و بار‌ها شاهد بی‌حرمتی به این بزرگوار بوده‌اند.

نماینده مردم اردستان در مجلس ادامه داد: این توطئه استکبار جهانی در جهت تضعیف روحیه مسلمانان صورت گرفته است و این بار به خود اجازه داده‌اند که در زادگاه رسول خدا دست به چنین جنایتی بزنند.

وی تصریح کرد: اگرچه شخصیت این بزرگوار بار‌ها مورد هتک حرمت قرار گرفته اما فضل خداوند بلند مرتبه این هتاکی‌ها را به دشمنان اسلام بازگردانده است.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: این هتک حرمت از سوی وهابی‌ها، بی‌پاسخ نخواهد ماند و مسلمانان جهان این حرکت دشمنان اسلام را محکوم خواهند کرد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تاکید کرد: دشمنان اسلام هرچند از این حربه برای از بین بردن شخصیت رسول خدا (ص) بهره می‌گیرند، باز هم هر روز بر محبین و علاقمندان ایشان اضافه می‌شود و هیچ قدرتی نمی‌تواند به این واسطه اسلام را تضعیف کند.

شبکه تلویزیونی ام‌بی‌سی (mbc) عربستان سعودی با پخش برنامه‌ای به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) توهین کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000