شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی با اشاره به تاسیس شورای اسلامی کمبریج از سوی مسلمانان بریتانیا:

تاسیس مراکز اسلامی در کشورهای غربی، بیانگر گسترش اسلام در غرب است

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با استقبال از تاسیس نهادهای دینی در کشورهای غربی، خاطرنشان کرد: برای توسعه دین اسلام و تحقق آرمان‌های دینی لازم است که چنین سازمان‌هایی در جهت تعمیق روابط مسلمانان تاسیس شوند.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 11:52
تاسیس مراکز اسلامی در کشورهای غربی، بیانگر گسترش اسلام در غرب است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با استقبال از تاسیس نهادهای دینی در کشورهای غربی، خاطرنشان کرد: برای توسعه دین اسلام و تحقق آرمان‌های دینی لازم است که چنین سازمان‌هایی در جهت تعمیق روابط مسلمانان تاسیس شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/3596.jpg تاسیس,مراکز,اسلامی,در,کشورهای,غربی،,بیانگر,گسترش,اسلام,در,غرب,است Icana

"سید علی حسینی"  در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)،  با اشاره به تاسیس شورای اسلامی کمبریج از سوی مسلمانان بریتانیا گفت: تاسیس این نهاد پیروی از نص صریح قرآن است که می‌فرماید: "وعتصوا به حبل الله جمیعا ولا تفرقوا" یعنی مسمانان با تمسک به اسلام از تفرقه پرهیز کنند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس خاطرنشان کرد: برای توسعه دین اسلام و تحقق آرمان‌های دینی لازم است که چنین سازمان‌هایی در جهت تعمیق روابط مسلمانان تاسیس شوند.

حسینی اضافه کرد: تاسیس شورای اسلامی در کمبریج بریتانیا با توجه به حجم گستره فعالیت‌ها ی اسلامی در این منطقه بسیار ضرورت داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر گسترش همکاری‌های ایران با این شورای اسلامی اظهار داشت: تعامل مراکز اسلامی کشورمان با این سازمان‌های اسلامی گام مثبتی در جهت تحکیم روابط مسلمانان در سایر نقاط جهان است.

مسلمانان شهر کمبریج بریتانیا نخستین شورای اسلامی کمبریج را به منظور متحد کردن مسلمانان رو به رشد در کمبریج تأسیس کردند. این شورای اسلامی نمایندگی ۲۹ سازمان اسلامی و ۷ هزارمسلمان این شهر را برعهده دارد و سکویی برای گروه‌های مختلف محسوب می‌شود که پس از افتتاح رسمی به جذب سازمانهای اسلامی بیشتری امیدوار است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000