ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/06 09:09:36
سرویس سیاسی

یمن: صالح بر می‌گردد و قدرت را به پارلمان منتقل می‌کند

فردی از نزدیکان و همراهان رئیس جمهور یمن در سفر درمانی وی به عربستان اعلام کرد که صالح به یمن باز می گردد و قدرت را به پارلمان منتقل می کند.
یمن: صالح بر می‌گردد و قدرت را به پارلمان منتقل می‌کند فردی از نزدیکان و همراهان رئیس جمهور یمن در سفر درمانی وی به عربستان اعلام کرد که صالح به یمن باز می گردد و قدرت را به پارلمان منتقل می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1990.jpg یمن:,صالح,بر,می‌گردد,و,قدرت,را,به,پارلمان,منتقل,می‌کند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir)  به نقل از روزنامه البیان چاپ ابوظبی، این فرد که خواست نامش اعلام نشود افزود: شرایط جسمی " علی عبدالله صالح " رئیس جمهور یمن بسیار مناسب است و تا 48 ساعت دیگر در رسانه ها سخنرانی خواهد کرد.
این منبع آگاه اضافه کرد: صالح دربازگشت به یمن یکی از این دو راه را در پیش می گیرد یا قدرت را به پارلمان منتقل می کند و خود به صورت تشریفاتی رئیس جمهور باقی می ماند یا اجازه تشکیل یک کابینه ائتلافی می دهد و انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برگزار می کند و از صحنه قدرت کنار می رود.
براساس اطلاعاتی که این منبع آگاه اعلام کرده است صالح امروز دوشنبه به وسیله یکی از رسانه های یمن با مردم این کشور سخن می گوید.
اعتراضات در یمن برای کناره گیری صالح ماه هاست جریان دارد. صالح چندی پیش همراه با افرادی از مقامات ارشد از جمله رئیس پارلمان یمن در کاخ ریاست جمهوری مورد حمله خمپاره ای قرار گرفت و  زخمی شد وبرای درمان به عربستان رفت.
تا کنون اخبار ضدو نقیضی در مورد سلامتی صالح منتشر شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet