خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/04/06 09:34:05
سرویس سیاسی
اسلامی‌پناه در آستانه سالروز هفتم تیر:

منافقین با ترور شخصیت‌های نظام به دنبال انحراف در مسیر انقلاب بودند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به سالروز حادثه هفتم تیر، یادآور شد: منافقین با ترور شخصیت‌های نظام به دنبال انحراف در مسیر انقلاب بودند.
منافقین با ترور شخصیت‌های نظام به دنبال انحراف در مسیر انقلاب بودند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به سالروز حادثه هفتم تیر، یادآور شد: منافقین با ترور شخصیت‌های نظام به دنبال انحراف در مسیر انقلاب بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/122.jpg منافقین,با,ترور,شخصیت‌های,نظام,به,دنبال,انحراف,در,مسیر,انقلاب,بودند Icana

"علی اسلامی پناه" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره سالروز حادثه هفتم تیر، گفت: شهید "محمد حسین بهشتی" یک شخصیت جامع الطراف پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود که افکار "امام خمینی" (ره) درباره نظام اسلامی را به شکل بی‌نظیری برای جامعه تبیین و تفسیر می‌کرد.

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحصیلات عالی دانشگاهی و حوزوی شهید "بهشتی"، تصریح کرد: ایشان دستگاه‌های حکومتی و نظام‌های بین المللی را خوب می‌شناخت و توانست به تناسب نیاز‌ها برای ارکان مختلف نظام کادرسازی کند.

وی مدیریت "بهشتی" بر دیوان عالی کشور (قوه قضائیه) را شایسته خواند و افزود: جریان‌های انحرافی این همه کارآیی، ظرفیت اجرایی و فکری را تاب نیاورد و با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی اقدام به ترور "بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی کرد تا از این طریق انقلاب را به سراشیبی سقوط سوق دهد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری تلاش جریان انحراف در برهم زدن رابطه امام (ره) و "بهشتی"، اظهار کرد: زمانی که مجلس اول در ۲۰ خرداد سال ۶۰ طرح عدم کفایت "ابوالحسن بنی صدر" را تصویب کرد، جریان انحرافی- التقاطی (سازمان مجاهدین خلق) حامی وی نقاب از چهره برداشت و خواست تا با ترور "بهشتی" مسیر جامعه را از ولایتمداری به سمت دیگری منحرف کند.

وی با بیان اینکه "بهشتی" افکار و اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی را روشن و شفاف بیان کرد، ادامه داد: منافقین گرچه این شخصیت والا مقام را از انقلاب و نظام اسلامی گرفت اما فکر و اندیشه ایشان همچنان در جامعه جاری و ساری است.

هفتم تیرماه سال ۶۰، "محمد حسین بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی بر اثر حادثه بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet