هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:‏

گزارشگر ویژه حقوق بشر حق ورود به خاک ایران را ندارد‏

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ،گفت: موضوع فرستادن گزارشگر ویژه حقوق بشر به ایران را سیاسی ‏دانست و بر عدم اجازه ورود گزارشگر به خاک ایران تاکید کرد. ‏
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 10:40
گزارشگر ویژه حقوق بشر حق ورود به خاک ایران را ندارد‏ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ،گفت: موضوع فرستادن گزارشگر ویژه حقوق بشر به ایران را سیاسی ‏دانست و بر عدم اجازه ورود گزارشگر به خاک ایران تاکید کرد. ‏ http://cdn.icana.ir/d/019/2450.jpg گزارشگر,ویژه,حقوق,بشر,حق,ورود,به,خاک,ایران,را,ندارد‏ Icana

کاظم جلالی، نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اهداف دیکته شده به گزارشگر حقوق بشر ارسالی به ایران اظهار داشت:غرب از بحث حقوق بشر به شکل ابزاری استفاده می کند؛با توجه به اینکه امروز بزرگترین ناقصین حقوق بشر آمریکا و انگلیس هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عدم اجرای قوانین حقوق بشر در کشورهایی چون عراق،افغانستان،یمن،لبنان و بحرین اشاره و تصریح کرد:ناقضین اصلی حقوق بشر با وجود مواضع روشن و شفاف جمهوری اسلامی،قصد تخریب کشورمان را دارند.

وی با تاکید بر اینکه غرب و آمریکا به دنبال پیاده کردن تفکر غربی در دیگر کشورها هستند،ادامه داد:غرب پیاده شدن گفتمان اسلام در ایران را دلیل نقص قوانین حقوق بشر در کشورمان عنوان می کند.

وی روانه ساختن گزارشگر حقوق بشر به ایران را سیاسی دانست و گفت:آمریکا ابتدا باید تکلیف زندانی های گوانتانامو ،ابوغریب را مشخص کند بعد در دیگر کشورها دخالت کند.

جلالی در خاتمه تاکید کرد:قطعا جمهوری اسلامی در چنین فضایی اجازه ورود هیچ گزارشگری را به خاک ایران نخواهد داد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000