هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدناصر موسوی‌لارگانی:

اعضای کمیسیون اقتصادی عصر امروز به شرکت بیمه مرکزی می‌روند

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز در نشستی مشترک با مسئولان شرکت بیمه مرکزی در حضور وزیر اقتصاد مشکل‌های این شرکت را بررسی می‌کنند.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 12:19
اعضای کمیسیون اقتصادی عصر امروز به شرکت بیمه مرکزی می‌روند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز در نشستی مشترک با مسئولان شرکت بیمه مرکزی در حضور وزیر اقتصاد مشکل‌های این شرکت را بررسی می‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/963.jpg اعضای,کمیسیون,اقتصادی,عصر,امروز,به,شرکت,بیمه,مرکزی,می‌روند Icana

"سیدناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس برای برگزاری نشستی با مسئولان شرکت بیمه مرکزی ایران عصر امروز (دوشنبه 6 خرداد) به این شرکت می‌روند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: "شمس‌الدین حسینی" وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس شرکت بیمه مرکزی ایران از جمله حاضران در نشست عصر امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مسئولان شرکت بیمه مرکزی ایران هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در باره دستور کار نشست عصر امروز این کمیسیون اظهار کرد: اعضای این کمیسیون در این نشست آخرین وضعیت شرکت بیمه مرکزی، نحوه عقد قراردادهای بیمه و همچنین مشکل‌های این شرکت را بررسی می‌کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000