ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارات وزیر خارجه مصر:

روابط ایران و مصر در آینده نزدیک تا سطح سفارتخانه ارتقا می‌یابد

سرویس بین الملل
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه همه ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان دنیا باید شاهد از سرگیری رابطه ایران و مصر باشند، خاطرنشان کرد: روابط ایران و مصر در آینده نزدیک تا سطح بازگشایی سفارت‌خانه‌های دوکشور ارتقا می‌یابد.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 17:26
روابط ایران و مصر در آینده نزدیک تا سطح سفارتخانه ارتقا می‌یابد نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه همه ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان دنیا باید شاهد از سرگیری رابطه ایران و مصر باشند، خاطرنشان کرد: روابط ایران و مصر در آینده نزدیک تا سطح بازگشایی سفارت‌خانه‌های دوکشور ارتقا می‌یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/5475.jpg روابط,ایران,و,مصر,در,آینده,نزدیک,تا,سطح,سفارتخانه,ارتقا,می‌یابد Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به اعلام آمادگی مصر برای از سرگیری رابطه با ایران و حماس، گفت: با اعلام رسمی وزیر امور خارجه مصر این ارتباط باید هر چه سریعترعملی شود ، یعنی  این روابط  تا سطح بازگشایی سفارت خانه‌های دوکشور ارتقا یابد.  

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه همه ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان  دنیا  باید شاهد از سرگیری رابطه ایران و مصر باشند،  گفت: توقف  در روابط ایران و مصر در اصل به خاطر وجود " نامبارکی" در راس نظام مصر و سیطره سلطه صهیونیست و استکبار جهانی بر مصر بود.

نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بروجود مشترکات فرهنگی و مذهبی بین دو کشور، ادامه داد: قطعا و به زودی برای علنی شدن رابطه مصر و ایران، از سوی دو طرف اعلام رسمی خواهد شد.

"محمد العرابی" روز گذشته رسما سکان‌ هدایت وزارت خارجه مصر را برعهده گرفت.

وزیر امور خارجه جدید مصر دیروز پس از بدست گرفتن سکان هدایت دستگاه دیپلماسی این کشور اعلام کرد؛  با تمامی قدرت‌هایی که نظام حسنی مبارک، رییس جمهور مخلوع مصر آن را دشمن کشور می‌دانست مثل ایران و حماس، روابط برقرار خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000