هدر اصلی
1390/04/06 14:55:03
سرویس اقتصادی
کمیسیون انرژی با مسئولان معزول درباره بی‌ثباتی مدیریت وزارت نفت گفت‌وگو می‌کند

نفت 103 ساله در تصدی وزیران چند ماهه

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که کمیسیون انرژی مجلس با دعوت از میرکاظمی، وزیر سابق نفت از تلاش‌های وی در این وزارتخانه تقدیر می‌کند، گفت: حضور وی و سایر مسئولان پیشین وزارت نفت در کمیسیون با هدف مباحثه و برطرف کردن مشکلات این وزارتخانه به ویژه مشکل بی‌ثباتی مدیریت در آن انجام می‌گیرد.
نفت 103 ساله در تصدی وزیران چند ماهه عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که کمیسیون انرژی مجلس با دعوت از میرکاظمی، وزیر سابق نفت از تلاش‌های وی در این وزارتخانه تقدیر می‌کند، گفت: حضور وی و سایر مسئولان پیشین وزارت نفت در کمیسیون با هدف مباحثه و برطرف کردن مشکلات این وزارتخانه به ویژه مشکل بی‌ثباتی مدیریت در آن انجام می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6066.jpg نفت,103,ساله,در,تصدی,وزیران,چند,ماهه Icana

"مؤید حسینی صدر" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)‌ افزود: مدیریت میرکاظمی در وزارت نفت یک سیر موزون و رو به رشد را ادامه می‌داد و روز به روز بر کیفیت کار این مدیر در این وزارتخانه افزود می‌شد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با وجود آن که فضای کار برای میرکاظمی در وزارت نفت به علت‌های مختلف چندان مساعد نبود اما وی با تلاش و پیگیری امور روند به نسبت مثبتی را در مدیریت خود تجربه کرد.

وی ادامه داد: پیش از این نیز مدیریت وزارت نفت یکی از مهم‌ترین مشکل‌های این مجموعه بود، به طوری که کل مجموعه را در شرایط بلاتکلیفی قرار می‌داد.

حسینی‌صدر تأکید کرد: تمام کارشناسان اقتصادی در حوزه انر‍ژی بر بی‌ثباتی در مدیریت وزارت نفت تأکید دارند،‌ بنابراین باید با اتخاذ یک روش مدیریتی صحیح و کارآمد از ادامه این روند جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که این کمیسیون با جدیت پیگیر اجرای پروژه‌های بخش انرژی کشور است،‌ یادآور شد: بسیاری از کارکنان زحمت‌کش وزارت نفت با جان و دل در حال اجرای این پروژه‌ها هستند و سعی دارند تا نیروی بومی و توانمند کشور را در این عرصه به جامعه جهانی معرفی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet