شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی خبر داد؛

بازگشت لوایح ادغام وزارتخانه‌ها به دولت

سرویس سیاسی
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از بازگشت لوایح ادغام وزارتخانه‌ها به دولت خبر داد و گفت: دولت لوایح مربوط به ادغام‌ها را به منظور اصلاح و به طور موقت از مجلس پس گرفت.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 13:32
بازگشت لوایح ادغام وزارتخانه‌ها به دولت عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از بازگشت لوایح ادغام وزارتخانه‌ها به دولت خبر داد و گفت: دولت لوایح مربوط به ادغام‌ها را به منظور اصلاح و به طور موقت از مجلس پس گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/5220.jpg بازگشت,لوایح,ادغام,وزارتخانه‌ها,به,دولت Icana

"محمدحسین فرهنگی" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، از بازگشت لوایح ادغام وزارتخانه‌ها به دولت خبر داد و گفت:  دولت به دنبال اعمال اصلاح  در لوایح تقدیمی خود به مجلس است.

نماینده مردم اسکو ، تبریز و آذر شهر درمجلس شورای اسلامی افزود: درهمین راستا دولت  لوایح مربوط به ادغام‌ها را به منظور اصلاح و به طورموقت از مجلس پس گرفت.

عضو هیئت رییسه مجلس ادامه داد: این لوایح مربوط به ادغام وزارتخانه‌های "صنایع" و "بازرگانی"، ادغام وزارتخانه‌های "کار و تأمین اجتماعی " و "رفاه " است.

پیش از این دولت دولت لایحه ادغام وزارتخانه‌های "صنایع " و "بازرگانی " و نیز ادغام وزارتخانه‌های "کار و تأمین اجتماعی " و "رفاه " را با قید فوریت به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی و تصویب آن ارائه داده بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000