هدر اصلی
1390/04/06 13:41:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و قرقیزستان:‏

ایران و قرقیزستان ظرفیت‌های بالایی برای توسعه همکاری‌ها دارند‎ ‎

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و قرقیزستان اعلام کرد: ایران و قرقیزستان ظرفیت های بالایی برای توسعه همکاری ها دارند که ‏عملیاتی شدن آن نیازمند تلاش های گسترده دوجانبه است.‏
ایران و قرقیزستان ظرفیت‌های بالایی برای توسعه همکاری‌ها دارند‎ ‎ رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و قرقیزستان اعلام کرد: ایران و قرقیزستان ظرفیت های بالایی برای توسعه همکاری ها دارند که ‏عملیاتی شدن آن نیازمند تلاش های گسترده دوجانبه است.‏ https://cdn.icana.ir/d/019/800.jpg ایران,و,قرقیزستان,ظرفیت‌های,بالایی,برای,توسعه,همکاری‌ها,دارند‎,‎ Icana

انوشیروان محسنی بندپی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به نقش مهم گروه های دوستی پارلمانی ایران و قرقیزستان در تعمیق و ارتقای سطح روابط دوجانبه در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی گفت: مصمم به کمک برای توسعه همکاری های ایران و قرقیزستان هستیم.

رییس گروه دوستی ایران و قرقیزستان، با بیان اینکه هیات تحت سرپرستی وی عازمبیشکک پایتخت قرقیزستان شده است، خاطرنشان کرد: هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی در این سفر با اعضای گروه دوستی پارلمانی قرقیزستان و ایران دیدار و در خصوص راهکارهای عملی توسعه روابط فیمابین بحث و تبادل نظر می کند.

وی، دیدار با معاون نخست وزیر قزقیزستان، وزیر امور خارجه این کشور و معاون وی را از برنامه های سفر هیات اعزامی نمایندگان کشورمان به بیشکک عنوان کرد.

محسنی با اشاره به سفر آتی 'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی به قرقیزستان در مهر ماه آینده ، یادآور شد: گروه دوستی پارلمانی ایران و قرقیزستان برای فراهم آوردن زمینه سفر رییس مجلس شورای اسلامی تلاش خواهد کرد.

'محمد جواد نظری مهر'، 'موسی الرضا ثروتی' ، 'عبدالحسین ناصری'، 'مهرداد نجف نژاد' و 'محمدرضا سجادیان' اعضای هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی به بیشکک را تشکیل می دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet