هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروغنی با اشاره به بازدید نمایندگان از نمایشگاه تحقیقات صنعتی و دفاعی کشور:

تحریم‌ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند

سرویس سیاسی
نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تاکید کرد: تحریم‌ها، هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 13:55
تحریم‌ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تاکید کرد: تحریم‌ها، هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/7972.jpg تحریم‌ها,هیچ,تاثیری,بر,قدرت,دفاعی,ایران,ندارند Icana

"علی بروغنی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به بازدید امروز برخی نمایندگان از نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی کشور، گفت: نمایندگان در این نمایشگاه از دستاوردهای دفاعی کشور در حوزه‌های مختلف از جمله موشکی و ماهواره‌ای بازدید کردند.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تصریح کرد: سرعت پیشرفت و توسعه توان بازدارندگی جمهوری اسلامی نسبت به سال‌های گذشته در عرصه‌های یاد شده بسیار بالاست.

وی با بیان اینکه نوآوری، خلاقیت و تنوع در همه ادوات نظامی قابل قیاس با چند سال گذشته نیست، افزود: اگر کسی بخواهد تمام دستاوردهای دفاعی را به دقت مورد بررسی قرار دهد حداقل باید ۱۲ ساعت برای این کار زمان صرف کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم ورود محققان به کارهای ابتکاری که دنیا آنها را نیازموده، اظهار کرد: این نمایشگاه نقطه عطفی برای اقدامات ابتکاری در حوزه دفاعی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: تهدیدها و تحریم‌های بین‌المللی هیچ اثری بر توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ندارند و مسئولان این عرصه با پیش بینی‌های لازم، نیازهای سیستم دفاعی کشور  را در داخل تامین می‌کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000