خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/04/06 14:53:17
سرویس استان ها
حسن تامینی لیچائی:

کسی پاسخگوی عدم تحقق وعده‌های ساخت راه‌های روستایی نیست

نماینده مردم رشت در مجلس از عدم اجرایی شدن وعده‌های داده شده در وزارتخانه سابق راه و ترابری انتقاد و تصریح کرد: پس از سرپرستی علی نیکزاد در این وزارتخانه، وعده‌های داده شده از سوی وزیر استیضاح شده "حمید بهبهانی" هیچگاه عملیاتی نشد.
کسی پاسخگوی عدم تحقق وعده‌های ساخت راه‌های روستایی نیست نماینده مردم رشت در مجلس از عدم اجرایی شدن وعده‌های داده شده در وزارتخانه سابق راه و ترابری انتقاد و تصریح کرد: پس از سرپرستی علی نیکزاد در این وزارتخانه، وعده‌های داده شده از سوی وزیر استیضاح شده "حمید بهبهانی" هیچگاه عملیاتی نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/5906.jpg کسی,پاسخگوی,عدم,تحقق,وعده‌های,ساخت,راه‌های,روستایی,نیست Icana

"حسن تامینی لیچائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، توضیح داد: سال گذشته با حضور وزیر وزارتخانه سابق راه و ترابری در رشت نشستی با موضوع بررسی وضعیت راه استان برگزار شد که وزیر متعهد به ساخت 120 کیلومتر راه روستایی تنها در شهرستان رشت شد که این موضوع با واکنش مثبت اهالی منطقه همراه شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در آن نشست مقرر شد کار زیرسازی آن به عهده مسئولان استانی و اعتبارات استانی باشد و فقط کار آسفالت آن به عهده وزارت راه باشد اما این هیچ گاه عملیاتی نشد.

تامینی با بیان این که مردم استقبال خوبی از این تصمیم داشتند، گفت: حتی مردم کار تعریض این راه‌های روستایی را برعهده گرفتند و عملیاتی کردند که وقتی این عمل از سوی وزیر راه، دیده شد، قول داد 120 کیلومتر را به 180 کیلومتر راه روستایی افزایش دهد که حتی آن 120 کیلومتر هم اجرایی نشد.

وی، مطالبه مردم حوزه انتخابیه خود را کاملا به حق خواند و تصریح کرد: زمانی که پیگیر اجرایی شدن این وعده‌ها می‌شویم، هیچ کس پاسخگو نیست.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار کرد: در حالی که این پروژه در رشت تنها نیاز به یک میلیارد و 200 میلیارد تومان دارد، مسلم است وعده‌های دیگر داده شده از سوی این وزارتخانه نیز عملیاتی نمی‌شود.

"حسن تامینی لیچائی" همچنین در جلسه علنی روز 31 خردادماه به رئیس جمهوری در باره صدور تسریع در پایان کار آسفالت کردن راه‌های روستایی رشت تذکری کتبی داده است.

این در حالی است که کمیسیون تلفیق با حساسیتی که امسال نسبت به اجرایی شدن پروژه‌های راه‌های روستایی داشت، بودجه آن را از 390 میلیارد تومان به 400 میلیارد تومان افزایش داد؛ حال باید دید چه میزان از این اعتبارات امسال تخصیص می‌یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet