هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بیرجند و درمیان:

وحدت اصولگرایان باعث می‌شود افراد لایق به مجلس راه یابند

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: انتخابات آینده هم مثل تمام انتخابات گذشته سالم برگزار خواهد شد و تنها مورد این است که باید جلوی افراد مغرض را گرفت.
شنبه 11 تیر 1390 ساعت 16:37
وحدت اصولگرایان باعث می‌شود افراد لایق به مجلس راه یابند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: انتخابات آینده هم مثل تمام انتخابات گذشته سالم برگزار خواهد شد و تنها مورد این است که باید جلوی افراد مغرض را گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/485.jpg وحدت,اصولگرایان,باعث,می‌شود,افراد,لایق,به,مجلس,راه,یابند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)،"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با نشریه "آوای خراسان جنوبی" با بیان این مطلب در ادامه، تاکید کرد: افرادی که شبهه‌افکنی می‌کنند و قصد فتنه‌گری را دارند، را باید مدام رصد کرد. الان چون جریان انحرافی مطرح شده است خیلی‌ها جریان فتنه را از یاد برده‌اند و فکر می‌کنند که این جریان کاملا از بین رفته است.

وی در ادامه اظهار داشت: افراد جریان فتنه همچنان آمادگی دارند که ایجاد فتنه کنند و اگر دیر حرکت کنیم یا حساب شده کار خود را انجام ندهیم قطعا ممکن است که جریانات فتنه و انحرافی با هم سازش کنند. گرچه گفته می‌شود که اینها مسائل اصلی کشور نیست اما من تاکید می‌کنم که اگر از این جریانات مراقبت نشود در آینده تبدیل به مسائل اصلی کشور می‌شوند. از همین رو باید در تمام مسائل امنیتی، سیاسی و غیره مراقبت شود تا از انتخابات سوءاستفاده نشود.

ابراهیمی درباره نحوه عملکرد اصولگرایان نیز یادآور شد: وحدت اصولگرایان موجب می‌شود که آینده انتخابات تضمین شود در نهایت انسان‌های لایق و شایسته به مجلس راه پیدا کنند.

نماینده مردم بیرجند در میان درباره پیروی از فرمایشات رسول اکرم اسلام در وحدت جهان اسلام و سرکوب قدرت‌های استعماری در سالگرد بعثت حضرت محمد مصطفی(ص) گفت: تجلیل و تکریم بعثت و بزرگداشت مبعث می‌تواند مسلمانان را با هم متحد کند همان‌طور که بعثت نقش اول وحدت بین مسلمانان را ایفا کرد. همچنین می‌تواند به جهان بشریت نمایش بدهد که سیره و سنت نبی‌مکرم اسلام به چه شکل بوده است.

ابراهیمی یادآور شد: حضرت رسول به قدری با مردم مهربان بود که از ایشان به تعبیر رحمةللعالمین یاد شده است.

وی خاطر نشان کرد: باید اخلاق، گفتار و سیره پیامبر برای همه بیان شود چراکه همه اینها افراد را جذب می‌کند و این برای همه مردم جهان می‌تواند الگوی ارزشمندی باشد. ما هرچقدر برای بعثت اهمیت قائل شویم و نقش آن‌را برای جامعه و جهانیان بازگویی کنیم به یقین بدانید که عدالت، عقلانیت و انسانیت جامعه افزایش پیدا می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000