شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر اقتصاد:

وام‌های مسکن مهر پرداخت نشده است

سرویس استان ها
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با انتقاد از عدم پرداخت وام‌های مسکن مهر، آن را موجب توقف کار پیمانکار و کندی در پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر خواند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 10:34
وام‌های مسکن مهر پرداخت نشده است نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با انتقاد از عدم پرداخت وام‌های مسکن مهر، آن را موجب توقف کار پیمانکار و کندی در پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر خواند. http://cdn.icana.ir/d/019/3972.jpg وام‌های,مسکن,مهر,پرداخت,نشده,است Icana

"محمدعلی رضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر امور اقتصاد و دارایی، گفت: کار ساخت مسکن مهر در تربت حیدریه به مانند سایر نقاط کشور آغاز شده اما به کندی پیش می‌رود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، علت کندی عملیات ساخت در مسکن مهر را عدم تزریق اعتبار به پیمانکاران پروژه خواند.

وی با بیان این که وام‌های مسکن مهر به مردم باید هر چه سریع‌تر پرداخت شود، ادامه داد: تنها با دریافت این وام‌ها کار مسکن مهر شتاب می‌گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، اظهار کرد: در حوزه انتخابیه‌اش سه هزار و 500 واحد مسکن مهر در حال ساخت است که از دو سال پیش تا کنون حداکثر 80 درصد پیشرفت داشته است.

 این در حالی است که "محمدعلی رضایی" نماینده مردم تربت حیدریه به وزیر امور اقتصاد و دارایی در باره ساخت مسکن به ویژه مسکن مهر در تاریخ 31 خردادماه تذکری کتبی داد که از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000