سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قادری در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس:

استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس، یک قانونگذاری جدید است

سرویس صحن
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس، یک قانونگذاری جدید است، با این طرح مخالفت کرد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 09:58
استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس، یک قانونگذاری جدید است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس، یک قانونگذاری جدید است، با این طرح مخالفت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg استفساریه,ماده,28,قانون,انتخابات,مجلس،,یک,قانونگذاری,جدید,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "جعفر قادری" در جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی - سه شنبه 7 تیرماه - در مخالفت با کلیات طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس گفت: باید تصمیمی اتخاذ شود که هم مشکل همکاران ما در مجلس برطرف شود و هم مشکل دیگر کسانی که می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همانطور که آقای توکلی هم تاکید کردند این استفساریه تفسیر قانون نیست، بلکه قانونگذاری است.

وی ادامه داد: می‌توان با تصویب دو فوریت یک طرح جایگزین به جای این استفساریه، مشکل بیش از 90 نفر از نمایندگان مجلس و دیگران برطرف شود.

قادری توضیح داد: اگر همکاران یک ذره هم شم سیاسی داشته باشند، می‌دانند که تمام لیسانس‌هایی که در جریان تصویب طرح ارتقای سطح تحصیلات نمایندگی حذف می‌شوند علیه دیگر نامزدهای نمایندگی، جبهه مخالفت تشکیل می‌دهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000