سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس

طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس خلاف قانون اساسی است

سرویس صحن
نماینده ورامین در مجلس طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس را خلاف قانون اساسی دانست و تاکید کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 10:00
طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس خلاف قانون اساسی است نماینده ورامین در مجلس طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس را خلاف قانون اساسی دانست و تاکید کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد. http://cdn.icana.ir/d/019/921.jpg طرح,استفساریه,ماده,28,قانون,انتخابات,مجلس,خلاف,قانون,اساسی,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "سیدحسین نقوی حسینی" در جلسه علنی امروز مجلس ـ سه شنبه 7 تیر ـ در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس مصوب 1378 و اصلاحات بعدی گفت: ارتقای سطح تحصیلی نمایندگان، کارشناسی ارشد اقدام درستی بود، ضمن آنکه همه نمایندگان به خاطر رضای خدا به طرح ها و لوایح در صحن علنی رای می دهند.

نماینده ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد.

وی افزود: دوره نمایندگی براساس قانون اساسی 4 سال است اما طرح استفساریه می خواهد این مدت را کاهش دهد که خلاف قانون اساسی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000