سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خباز در موافقت با استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس

طرحی که قانون شده است، لازم‌الاجرا است

سرویس صحن
نماینده کاشمر در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات، تغییر قوانین مصوب مجلس را حق قوه مقننه خواند و گفت: وقتی طرحی قانون می‌شود همه باید در برابر آن متواضع باشیم.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 10:13
طرحی که قانون شده است، لازم‌الاجرا است نماینده کاشمر در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات، تغییر قوانین مصوب مجلس را حق قوه مقننه خواند و گفت: وقتی طرحی قانون می‌شود همه باید در برابر آن متواضع باشیم. http://cdn.icana.ir/d/019/6864.jpg طرحی,که,قانون,شده,است،,لازم‌الاجرا,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "محمدرضا خباز" در نشست علنی امروز سه‌شنبه (7 تیر) مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس افزود: طبق ماده 174 ، 175 ، 176 و 177 آیین‌نامه داخلی مجلس، تفسیر قوانین برعهده مجلس است.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همانطور که شورای نگهبان قانون اساسی را تفسیر می‌کند مجلس هم قوانین مصوب خود را تفسیر می‌کند.

وی ادامه داد: من از ابتدا با این طرح مخالف بودم اما هم‌اکنون که آن طرح قانون شده است، دیگر نباید دوباره آن را دستخوش تغییرهای آنی کنیم و همه باید در برابر آن خاضع و مطیع باشند.

وی ادامه داد: وقتی مجری قانون در برداشت از آن دچار مشکل شده است، مجلس قانون را برای وی تفسیر می‌کند.

خباز تاکید کرد: تفسیر قانون این است که دوره نمایندگی با توجه به وجود مسائلی مانند انتخابات میان‌دوره‌ای، 4 سال کامل نیست و در مورد مدرک هم باید بدانیم که هم وزارت علوم و هم حوزه علمیه قم می‌توانند به متقاضیان و تحصیل‌کنندگان مدرک بدهند و این مسائل تنها تفسیر قانون است، نه وضع قانون جدید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000