هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجب طیب اردوغان:

مهمترین هدف دولت ترکیه در پارلمان تدوین قانون اساسی جدید است

سرویس سیاسی
نخست‌وزیر ترکیه با اعلام این‌که مهمترین هدف دولت وی در پارلمان جدید تلاش برای تصویب قانون اساسی جدید است، گفت که مردم با تحریم نهاد قانون‌گذار مخالف هستند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 11:06
مهمترین هدف دولت ترکیه در پارلمان تدوین قانون اساسی جدید است نخست‌وزیر ترکیه با اعلام این‌که مهمترین هدف دولت وی در پارلمان جدید تلاش برای تصویب قانون اساسی جدید است، گفت که مردم با تحریم نهاد قانون‌گذار مخالف هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/7490.jpg مهمترین,هدف,دولت,ترکیه,در,پارلمان,تدوین,قانون,اساسی,جدید,است Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه تودی زمان چاپ ترکیه، رجب طیب اردوغان در جمع خبرنگاران در آنکارا گفت که مردم از نمایندگان پارلمان ترکیه انتظار دارند از حقوق آنها دفاع و مشکلاتشان را حل کنند.
سخنان اردوغان به موضع پیشین حزب اصلی اپوزیسیون ترکیه موسوم به حزب جمهوری‌خواه خلق اشاره داشت که اعلام کرده بودند در مراسم تحلیف سه‌شنبه (امروز) شرکت نخواهد کرد.
موضع این حزب در اعتراض به تصمیم دادگاه برای جلوگیری از حضور "مجمد هبرال" و "مصطفی بالبای" در پارلمان اتخاذ شد ولی این حزب موضع نهایی خود را 30 دقیقه پیش از آغاز مراسم تحلیف اعلام  خواهد کرد.
اردوغان همچنین گفت که معاونان حزب حاکم "عدالت و توسعه" در مراسم تحلیف نمایندگان در پارلمان حاضر شده و اعضای این حزب قرار است پنجشنبه برای نشست گروه پارلمانی دور هم جمع شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000