هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاهوتی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس:

استفساریه، بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع می‌کند

سرویس صحن
نماینده مردم لنگرود در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، این استفساریه را راهی برای رفع بلاتکلیفی وزارت کشور به عنوان متولی انتخابات معرفی کرد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 10:33
استفساریه، بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع می‌کند نماینده مردم لنگرود در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، این استفساریه را راهی برای رفع بلاتکلیفی وزارت کشور به عنوان متولی انتخابات معرفی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/703.jpg استفساریه،,بلاتکلیفی,وزارت,کشور,را,رفع,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "مهرداد بائوج لاهوتی" در جلسه علنی امروز ـ سه‌شنبه 7 تیرماه ـ مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس گفت: تفسیر قوانین عادی برعهده مجلس و تفسیر قوانین اساسی وظیفه شورای نگهبان است در این رابطه هم قصد ایجاد قانون جدید نداریم، نکته‌ای که مخالفان به آن توجه نکردند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس افزود: نمایندگان باید توجه داشته باشند که قانون قبلا وضع شده ابهاماتی دارد و الان می‌خواهیم این مشکل را حل کنیم. در واقع شما با کلیات این تفسیر موافق هستید، اگر در جزئیات مشکلاتی وجود دارد، می‌توانیم آن را حل کنیم.

وی اظهار کرد: این ابهامی است که وزارت کشور به‌عنون متولی انتخابات، خواهان رفع آن است، این استفساریه کاملا روشن است و می‌تواند بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000