عید سعید غدیرخم
1390/04/07 14:37:00
سرویس سیاسی
نوباوه با اشاره به سالروز هفتم تیر:

شهید بهشتی سمبل نظم و اراده بود

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان آنکه یکی از خسران‌های بزرگ برای انقلاب ما عدم حضور کسانی چون بهشتی است، احترام ایشان به خبرنگاران را مورد اشاره قرار داد و گفت: من خبرنگار بودم و ایشان مصاحبه شونده‌ای که از من همیشه زودتر سر قرار حاضر می‌شد و وقتی من به دفتر ایشان مراجعه می کردم با احترام و تعهد ایشان روبرو بودم.
شهید بهشتی سمبل نظم و اراده بود عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان آنکه یکی از خسران‌های بزرگ برای انقلاب ما عدم حضور کسانی چون بهشتی است، احترام ایشان به خبرنگاران را مورد اشاره قرار داد و گفت: من خبرنگار بودم و ایشان مصاحبه شونده‌ای که از من همیشه زودتر سر قرار حاضر می‌شد و وقتی من به دفتر ایشان مراجعه می کردم با احترام و تعهد ایشان روبرو بودم. https://cdn.icana.ir/d/019/7942.jpg شهید,بهشتی,سمبل,نظم,,و,اراده,بود Icana

" بیژن نوباوه وطن" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، شهادت شهید بهشتی را خسارت سنگینی برای کشور دانست و گفت: بهشتی سمبل نظم و اراده بود. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه حضرت امام خمینی نیز بارها به این موضوع اشاره کرده بود که بهشتی شاکله قوه قضاییه است، تصریح کرد: نظم در وجود بهشتی ، درعملکرد ایشان متبلور بود و ایشان همیشه پیشگام رعایت قانون، قوانین و نظم در کشور بودند. 

 

شهادت بهشتی یک افشاگری بزرگ علیه منافقین بود

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی شهادت بهشتی را یک افشاگری بزرگ علیه منافقین دانست و تصریح کرد:  بهشتی هجمه کسانی چون بنی صدر و ملی گراها را که علیه او توطئه می کردند، خنثی کرد. 

 وی با بیان آنکه هجمه علیه بهشتی هجمه علیه انقلاب بود، تصریح کرد: ایشان از نزدیک‌ترین یاران انقلاب بود و بر این اساس شهادت بهشتی افشاگر همه آن هجمه‌ها بود، درآن زمان امام هم به این مسئله اشاره کرد که  شهادت بهشتی انقلاب را بیمه کرد و همه پی بردند مسئله‌ای که درمورد روحانیت و جبهه پیروان خط امام مطرح می شد، دروغ بود. 

نوباوه ادامه داد: درآن شرایط شهادت بهشتی خدمتی شد به انقلاب که پایه‌های آن را محکم کرد و این همان نکته بسیارمهمی بود که براساس آن امام خمینی فرمودند که بهشتی خود به مثابه یک ملت بود و مظلومیت ایشان در انقلاب  کاملا عیان شد. 

نماینده مردم تهران در رابطه با نیاز کنونی جامعه به مدیران وشخصیت‌هایی چون بهشتی، گفت: یکی از خسران‌های بزرگ برای انقلاب ما عدم حضور کسانی چون بهشتی است. 

 عضو فراکسیون انقلاب اسلامی، ادامه داد: بهشتی ازهمان زمانی که درمسجد جامع هامبورگ فعالیت می‌کرد، ارتباط نزدیکی با امام برقرار و رفتارهای حزبی بسیارمنظمی در جمع‌آوری نیروهای انقلاب و تاسیس حزب جمهوری اسلامی داشت؛ ایشان با جمع‌آوری هم فکران امام در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین خدمت را به انقلاب کردند و نیروهای انقلابی را در کوتاه ترین مدت جمع آوری و سریع سر و سامان دادند. 

 

بهشتی مصاحبه شونده‌ای که احترام ویژه ای به خبرنگاران قائل بود

نوباوه با تاکید برآنکه بهشتی به سمبلی ازنظم معروف بودند، احترام ایشان به خبرنگاران را مورد اشاره قرار داد و گفت: آن زمان که من به عنوان یک خبرنگار به دکتر بهشتی مراجعه می کردم، ایشان حتی به یک دقیقه تاخیرهم حساس بودند و سابقه نداشت که شهید بهشتی هنگام قرارمصاحبه‌هایش یک دقیقه دیرکند. 

عضو کمیسیون فرهنگی دراین بارهافزود: من خبرنگار بودم و ایشان مصاحبه شونده‌ای که از من همیشه زودتر سرقرار حاضرمی شد و وقتی من به دفتر ایشان مراجعه می کردم با احترام ویژه و تعهد و نظم  ایشان روبرو بودم.

هفتم تیرماه سال ۶۰، سید"محمد حسین بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی بر اثر حادثه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet