شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اولیا در تذکر آئین‌نامه‌ای:

نباید در ادغام وزارتخانه‌ها تعجیل کرد

سرویس صحن
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آئین‌نامه‌ای گفت: دولت 2 سال برای ادغام وزارتخانه ها فرصت داشت اما تعجیل آن مشکل زا شد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 11:12
نباید در ادغام وزارتخانه‌ها تعجیل کرد نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آئین‌نامه‌ای گفت: دولت 2 سال برای ادغام وزارتخانه ها فرصت داشت اما تعجیل آن مشکل زا شد. http://cdn.icana.ir/d/019/4817.jpg نباید,در,ادغام,وزارتخانه‌ها,تعجیل,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "علی اکبر اولیا" در جلسه علنی امروز ـ سه‌شنبه 7 تیر ماه ـ طی تذکری آئین نامه ای به استناد بند 11 ماده 23 و ماده 168 گفت: دولت 2 سال برای ادغام وزارتخانه ها فرصت داشت اما تعجیل آن مشکل زا شد و مجلس نباید به خاطر رفع مشکل از شأن و جایگاه خود عدول کند.

نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی به یک ماه زمان باقی مانده از سرپرستی وزارتخانه ها اشاره می کنند در حالی که این مشکل مجلس نیست و دولت خود باید خطای خود را اصلاح کند.

وی افزود: نباید در ادغام وزارتخانه ها تعجیل کرد و از عمق کار کارشناسی کاست؛ از این رو انتظار از هیات رئیسه آن بود که لایحه دو فوریتی ادغام وزارتخانه‌ها را در دستور کار جلسه علنی قرار نمی‌داد.

"محمدرضا باهنر" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جواب اولیا گفت: لایحه دو فوریتی فارغ از محتوای آن باید چاپ و در دستور کار صحن علنی قرار بگیرد، ضمن این از مدت سرپرستی اداره وزارتخانه ها یک ماه بیشتر باقی نمانده در این بازه زمانی باید تکلیف شرح وظیفه وزارتخانه‌های جدید و وزرای آنها مشخص شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000