هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توکلی در واکنش به اعتراض نمایندگان به نطق میان دستور آلیا

اجازه دهید هر کسی حرف خود را بزند

سرویس صحن
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در واکنش به اعتراض نمایندگان به نطق میان دستور فاطمه آلیا که بخشی از سخنان خصوصی مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس را بیان کرده بود، گفت: بر اساس نصیحت‌های رهبر معظم انقلاب باید اجازه دهید هر کسی حرف خود را بزند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 11:33
اجازه دهید هر کسی حرف خود را بزند نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در واکنش به اعتراض نمایندگان به نطق میان دستور فاطمه آلیا که بخشی از سخنان خصوصی مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس را بیان کرده بود، گفت: بر اساس نصیحت‌های رهبر معظم انقلاب باید اجازه دهید هر کسی حرف خود را بزند. http://cdn.icana.ir/d/019/7517.jpg اجازه,دهید,هر,کسی,حرف,خود,را,بزند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) "فاطمه آلیا" در نطق میان دستور خود در باره سئوال از رئیس جمهوری از سوی نمایندگان مجلس، انتقاد کرد و بخشی از سخنان خصوصی مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس را بازگو کرد که موجب اعتراض چند تن از نمایندگان شد.

احمد توکلی در باره صحبت‌های آلیا تذکر داد و گفت: روح فرمایش‌های مقام معظم رهبری این بود که هر کسی می تواند حرف بزند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: تنها، رئیس مجلس می‌تواند حرف نمایندگان را قطع کند؛ فاطمه آلیا نظرشان این بود که به این نحو سخن بگویند، اما بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب باید تنها رئیس مجلس مانع ادامه صحبت های ایشان شود.

وی تاکید کرد: همان طور که رهبری می خواهند، باید فضای آرام مجلس را حفظ کرد؛ ایشان فرمودند احترام همه مهم است و هیچ کس نباید به فردی توهین کند، بر همین اساس باید اجازه دهیم که هر کس حرفش را بیان کند.

سیدشهاب الدین صدر که در ساعات پایانی ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت، با وارد خواندن تذکر توکلی یادآور شد: فرمایش مقام معظم رهبری این بود که نمایندگان چارچوب را رعایت کنند، اما صحبت های ایشان در آن جلسه خصوصی مبنای اطلاع رسانی عمومی نداشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000