هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمشید انصاری:

تصویب دو فوریت، امکان بررسی دقیق ادغام‌ها را منتفی می‌کند

سرویس صحن
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در مخالفت با دو فوریت لایحه وظایف و اختیارهای وزارتخانه‌های ادغامی، بر لزوم بررسی دقیق و کافی برخی از مسئولیت‌های این وزارتخانه تأکید کرد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 11:36
تصویب دو فوریت، امکان بررسی دقیق ادغام‌ها را منتفی می‌کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در مخالفت با دو فوریت لایحه وظایف و اختیارهای وزارتخانه‌های ادغامی، بر لزوم بررسی دقیق و کافی برخی از مسئولیت‌های این وزارتخانه تأکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/5221.jpg تصویب,دو,فوریت،,امکان,بررسی,دقیق,ادغام‌ها,را,منتفی,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  جمشید انصاری در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه 7 تیر) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با دو فوریت لایحه دولت درباره وظایف و اختیارت وزارتخانه‌های ادغامی، افزود: بسیاری از وظایف ریز و نکته‌بینانه این وزارتخانه‌ها برای بررسی و مطالعه دقیق نیاز به فرصت کافی و کامل دارند.

انصاری ادامه داد: بنای صحبت نماینده دولت و موافقان دو فوریت این لایحه عموما در باره لزوم تسریع در ساماندهی به وضعیت مدیریت وزارتخانه‌های ادغامی است، در حالی که مهمترین مسئله در این‌باره بررسی دقیق وظایف و اختیارات است.

وی با بیان این که وزارت بازرگانی پیش از ادغام 2.5 میلیون واحد صنفی را تحت مسئولیت داشته است، تأکید کرد: باید مشخص شود که مسئولیت‌های اینچنینی برخی وزارتخانه‌ها با چه مکانیسمی ادامه خواهد یافت.

این نماینده مردم در مجلس، با برشمردن برخی از مسئولیت‌های وزارتخانه‌ها که نیاز به بررسی‌های گسترده دارد، یادآور شد: باید به جای دو فوریت، به یک فوریت آن رأی داد تا بعد از تعطیلات مجلس در دو هفته آینده این موضوع را دوباره پیگیری کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000