هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تشریح مواضع سوریه در دیدار بشار اسد با عضو کنگره آمریکا

سرویس سیاسی
بشار اسد در نشست های جداگانه ای با دو نماینده پارلمان انگلیس و کنگره آمریکا، درباره حوادث اخیر سوریه، مواضع دمشق را بیان کرد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 16:47
تشریح مواضع سوریه در دیدار بشار اسد با عضو کنگره آمریکا بشار اسد در نشست های جداگانه ای با دو نماینده پارلمان انگلیس و کنگره آمریکا، درباره حوادث اخیر سوریه، مواضع دمشق را بیان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/6090.jpg تشریح,مواضع,سوریه,در,دیدار,بشار,اسد,با,عضو,کنگره,آمریکا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) ، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور طی دو نشست جداگانه با "دنیس کوسینیچ" عضو کنگره آمریکا و همچنین "بروکس نیومارک" یکی از اعضای حزب محافظه‌کار در پارلمان انگلیس دیدار کرده است.
براساس این گزارش، اسد در جریان دیدار با این دو مقام انگلیسی و آمریکایی، آنها در جریان تحولات اخیر در سوریه و روند اصلاحات این کشور قرار داده است.
اسد همچنین دراین دیدارها تاکید کرد که باید بین درخواست‌های مردم که دولت تلاش می‌کند از طریق قانونی آنها را محقق کند و گروه‌های مسلحی که با استفاده از شرایط فعلی، به دنبال ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور هستند، تفاوت قائل شد.
بنا بر این گزارش، این دو مقام انگلیسی و آمریکایی بر تمایل خود برای برقراری امنیت و ثبات در سوریه که مبنای برقراری ثبات در تمامی منطقه است، تاکید کرده‌اند.
مقام‌های سوری با اعلام این‌که گروه‌های افراط‌ گرای مسلح به دنبال به راه انداختن ناآرامی و بی‌ثباتی در سوریه  هستند اعلام می‌کنند که از زمان آغاز ناآرامی‌ها در این کشور از اواسط ماه مارس (اسفند ماه) تاکنون یک هزار و 300 تن از نیروهای امنیتی سوریه جان خود را از دست داده‌اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000