هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باهنر در پاسخ به اخطار سنایی؛

تکلیف وزارتخانه‌های ادغامی باید هرچه سریع‌تر مشخص شود

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخطار قانون اساسی سنایی از نمایندگان خواست تا در چارچوب تذکر آیین‌نامه‌ای و اخطار قانون اساسی با طرح ها و لوایح مورد بررسی موافقت یا مخالفت نکنند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 12:05
تکلیف وزارتخانه‌های ادغامی باید هرچه سریع‌تر مشخص شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخطار قانون اساسی سنایی از نمایندگان خواست تا در چارچوب تذکر آیین‌نامه‌ای و اخطار قانون اساسی با طرح ها و لوایح مورد بررسی موافقت یا مخالفت نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/7343.jpg تکلیف,وزارتخانه‌های,ادغامی,باید,هرچه,سریع‌تر,مشخص,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) محمدرضا باهنر در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 7 تیر) مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سنایی در مخالفت با ادغام وزارتخانه‌ها گفت: نمایندگان باید آیین‌نامه را درباره تذکرات آیین‌نامه‌ای و اخطار قانون اساسی رعایت کنند و در این قالب با دستور مورد بررسی مجلس موافقت یا مخالفت نکنند.

نایب‌رئیس مجلس همچنین در پاسخ به اظهارات سنایی مبنی بر فوریت نداشتن ادغام وزارتخانه‌ها تاکید کرد: در حال حاضر سرپرست برخی وزارتخانه‌ها دو ماه است که سر کار هستند و بر اساس قانون یک ماه دیگر هم می‌توانند سرپرست باشند، پس باید در یک ماه آینده وزارتخانه‌های جدید تشکیل و وزرا هم تعیین شوند.

وی یادآور شد: همین مسئله ضرورت فوریت بررسی هر چه سریع‌تر تعیین تلکیف ادغام وزارتخانه‌ها را مشخص می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000