خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/07 12:12:11
سرویس صحن
حیات‌مقدم در تذکر شفاهی:

فرصت‌های شغلی در بندر ماهشهر در اختیار افراد غیربومی است

نماینده بندر ماهشهر با اشاره به مشکلات بیکاری جوانان در کشور یادآور شد: فرصت‌های شغلی در بندر ماهشهر در اختیار افراد غیربومی قرار دارد.
فرصت‌های شغلی در بندر ماهشهر در اختیار افراد غیربومی است نماینده بندر ماهشهر با اشاره به مشکلات بیکاری جوانان در کشور یادآور شد: فرصت‌های شغلی در بندر ماهشهر در اختیار افراد غیربومی قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/7872.jpg فرصت‌های,شغلی,در,بندر,ماهشهر,در,اختیار,افراد,غیربومی,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "خلیل حیات‌مقدم" در پایان جلسه علنی امروز سه‌شنبه (7 تیر) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی گفت: در بندر ماهشهر بزرگترین مجتمع پتروشیمی کشور وجود دارد اما بیشترین آمار بیکاری مربوط به این شهر است.

نماینده بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با غیرواقعی خواندن آمار بیکاری ارائه شده از سوی وزیر کار و امور اجتماعی تصریح کرد:  امروز هیچ قدرتی در جهان توان تهدید جمهوری اسلامی را ندارد اما بیکاری جوانان بسیار مسئله‌ساز است.

وی افزود: بیشترین فرصتی شغلی در بندر ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) در اختیار افراد غیربومی است و این قضیه در پروازهای افراد به شیراز، تهران، اصفهان و تبریز مشخص است.

حیات‌مقدم اظهار کرد: وضعیت بهداشت و مدیریت سلامت در بندر ماهشهر مطلوب نیست و آمار مرگ و میر در این شهر روند صعودی دارد.

وی با اشاره به مشکلات جاده‌ها در کشور، ادامه داد: بعد از استیضاح بهبهانی وزیر سابق راه و ترابری در مجلس، عمده پروژه‌های راه و ترابری متوقف شد که باید بر تکمیل آنها توجه ویژه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet