هدر اصلی
1390/04/07 12:43:36
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی:

تلاوت آیات قرآن در ابتدای جلسات متناسب با مناسبت‌های روز باشد

نماینده محلات در تذکر آیین‌نامه‌ای خواستار تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید در ابتدای جلسه متناسب با مناسب‌های روز شد.
تلاوت آیات قرآن در ابتدای جلسات متناسب با مناسبت‌های روز باشد نماینده محلات در تذکر آیین‌نامه‌ای خواستار تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید در ابتدای جلسه متناسب با مناسب‌های روز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg تلاوت,آیات,قرآن,در,ابتدای,جلسات,متناسب,با,مناسبت‌های,روز,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "علیرضا سلیمی" در پایان جلسه علنی امروز سه‌شنبه (7 تیر) مجلس شورای اسلامی طی تذکر آیین‌نامه‌ای به استناد تبصره 2 ماده 96 و ماده 174 گفت: تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید باید متناسب با مناسب‌های آن روز باشد اما این مسئله چند جلسه‌ای است که رعایت نمی‌شود.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز بعد از رای‌گیری درباره طرح دوفوریتی استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 1378 و اصلاحات جزئیات آن مورد بررسی قرار گرفت که اقدامی خلاف آیین‌نامه داخلی نهاد قانونگذاری بود.

"سیدشهاب‌الدین صدر" نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سلیمی گفت: این مسئله در هیئت رئیسه بررسی خواهد شد.

در تبصره 2 ماده 96 آیین‌نامه داخلی مجلس آمده است: جلسات رسمى با تلاوت آیاتى چند از قرآن مجید به تشخیص هیأت رئیسه که حتى‏الامکان متناسب با جلسه آن روز باشد آغاز خواهد شد.

همچنین به موجب ماده 174 آیین‌نامه داخلی مجلس رسیدگى به طرحها و لوایح مربوط به شرح و تفسیر قوانین عادى یک شورى است و مى‏تواند بطور عادى یا بصورت فوریت مورد مذاکره قرارگیرد، در تفسیر قوانین بحث در کلیات و جزئیات از هم تفکیک نمى‏شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet