انتخابات ریاست جمهوری
1390/04/07 13:03:00
سرویس صحن
موسوی در نطق میان دستور خود:

کسانی می‌خواهند در کشور به نابسامانی‌ها دامن بزنند

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی خانه ملت، گفت: کسانی می‌خواهند در کشور به نابسامانی‌ها دامن بزنند.
کسانی می‌خواهند در کشور به نابسامانی‌ها دامن بزنند عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی خانه ملت، گفت: کسانی می‌خواهند در کشور به نابسامانی‌ها دامن بزنند. https://cdn.icana.ir/d/019/381.jpg کسانی,می‌خواهند,در,کشور,به,نابسامانی‌ها,دامن,بزنند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "سید فاضل موسوی" در نطق میان دستورخود در جلسه علنی امروز- سه‌شنبه 7 تیرماه-  مجلس شورای اسلامی با تبریک مبعث حضرت محمد (ص)، با اشاره به جمله" مجلس در راس امور است"،  گفت: من متاسفم که باید در این موضع صحبت کنم، اما از ابتدای مسئولیت خود تا به امروز شاهدم که  بسیاری بوده‌اند که می خواستند مجلس را از مجلس بودن تبدیل به چیزدیگری کنند.

 نماینده مردم خدابنده درمجلس شورای اسلامی با بیان آنکه شعورو دیانت این مردمان زبان زدنی است،  افزود: خدا کند که در مقابل این مردم،  ما به خود آییم. 

 عضو کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: شصت وپنج ماه پیش، احمدی نژاد با حضور درشهرستان خدابنده به مردم قول دادند که طی 3 تا 4 ماه مشکل آب روستایی آنها حل شود، این زمان گذشت وهیچ اتفاقی نیفتاد، این یعنی عدم مهرورزی ، صداقت وعدالت دررفتار. 

وی با طرح این سوال که دراین شرایط کدام مجلس درراس امور است، تصریح کرد: مجلس کشوری که  بیکاری درآن کشور بیداد می کند، آیا در راس امور است ؟ فرض کنید امروز، روز محشر است خداوند از یکایک من و شما سوال می کند که با این قدرت و ثروتی که به شما دادم برای جوانان بیکار چه کردید؟ 

موسوی با بیان آنکه احمدی نژاد اعلام کرده‌اند که  1600 هزار شغل در کشور ایجاد کرده ایم، گفت: همه می‌دانند هر 100 هزار اشتغال یک درصد رشد اقتصادی می آورد و بر این اساس 16 درصد رشد اقتصادی به معنای مدینه فاضله شدن جامعه است، مردم قضاوت کنند،  کارشناسان تحلیل کنند  ومسئولان جواب دهند که آیا واقعا چنین اتفاقی افتاده است. 

عضو کمیسیون اصل نود خطاب به همکاران خود، ادامه داد: شما می دانید تورم بر سرمردم چه می آورد، چه اقدام عملی برای مهارآن می کنید، این وضعیت در کشور را چه کسی می تواند توجیه کند. 

نماینده مردم خدابنده  با بیان آنکه  امروز ایام شهادت کسی است که برای این کشوردغدغه‌ای جدی داشت، گفت: کشاورزانی که در سال گذشته گندم تولید کردند در حدود  12 روز طول کشید تا آن را بخرند، اما نکته آن است که این کشاورزان  یک سوم قیمت گندم را به کرایه دادند، آیا این عدالت است؟ این درست است ؟ کشاورزی که با دستان پینه بسته‌اش این گندم را از زمین درآورد نتیجه اش چه شد؟ 

 موسوی ادامه داد: به نظر می رسد کسانی هستند که این نابسامانی‌ها را می خواهند و برای آن طرح و برنامه دارند، اما همانگونه  که ما قبلا گفتیم امیدوارم که دقت لازم در این قضییه شود .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet