هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نشست فراکسیون حمایت از نخبگان درباره وضعیت استاندارد

سرویس فراکسیون ها
فراکسیون حمایت از نخبگان، نوآوران و مخترعان امروز برای بررسی و هم‌اندیشی درباره نحوه ارتقا و تقویت جایگاه استاندارد تشکیل نشست می‌دهد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 13:12
نشست فراکسیون حمایت از نخبگان درباره وضعیت استاندارد فراکسیون حمایت از نخبگان، نوآوران و مخترعان امروز برای بررسی و هم‌اندیشی درباره نحوه ارتقا و تقویت جایگاه استاندارد تشکیل نشست می‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/8033.jpg نشست,فراکسیون,حمایت,از,نخبگان,درباره,وضعیت,استاندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) بر اساس برنامه اعلام شده از سوی هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از نخبگان، نوآوران و مخترعان، این فراکسیون عصر امروز(سه شنبه 7 تیر) تشکیل نشست می‌دهد.

در نشست عصر امروز فراکسیون حمایت از نخبگان، نوآوران و مخترعان اعضای این فراکسیون نحوه ارتقاء و تقویت جایگاه استاندارد در کشور را بررسی می‌کنند.

این نشست رأس ساعت 18:30 در محل مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای فراکسیون حمایت از نخبگان، نوآوران و مخترعان برگزار می‌شود.

رئیس این فراکسیون پیش از این در گفتگو با خانه ملت از اصلاح قانون استاندارد در کشور و پیگیری این فراکسیون درباره این موضوع خبر داده بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000