شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تایید افزایش سن بازنشستگی در پارلمان اسپانیا

سرویس سیاسی
پارلمان اسپانیا قانون اصلاحات در بخش بازنشستگی دولت را به عنوان بخشی از برنامه ساده‌سازی نظام تامین اجتماعی در درازمدت و تحقق اهداف به تعویق افتاده، تصویب کرد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 17:32
تایید افزایش سن بازنشستگی در پارلمان اسپانیا پارلمان اسپانیا قانون اصلاحات در بخش بازنشستگی دولت را به عنوان بخشی از برنامه ساده‌سازی نظام تامین اجتماعی در درازمدت و تحقق اهداف به تعویق افتاده، تصویب کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/4617.jpg تایید,افزایش,سن,بازنشستگی,در,پارلمان,اسپانیا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری رویترز، پارلمان اسپانیا اصلاحات مربوط به افزایش سن بازنشستگی از 65 به 67 سال که ماه ژانویه (دی ماه) در کابینه به تائید رسیده بود را تصویب کرد.
با این اقدام، بخشی از برنامه اقتصادی دولت اسپانیا که برای مقابله با عدم توازن مالی و تلاش برای افزایش رقابت طرح‌ریزی شده است، محقق شود.
قانون اصلاح بخش بازنشستگی با حمایت حزب "کاتالان" و رای ممتنع حزب اصلی اپوزیسیون محافظه‌کار به تصویب رسید.
این قانون باید برای اجرایی شدن به تائید مجلس علیای پارلمان اسپانیا نیز برسد.
اتحادیه‌‌های کارگری اسپانیا پیش از این تهدید کرده بودند که علیه اصلاح نظام بازنشستگی تظاهرات گسترده سراسری به راه خواهند انداخت اما دولت سوسیالیست این کشور اعلام کرده بود که با توجه به شرایط دشوار کنونی دست زدن به چنین اصلاحاتی غیرقابل اجتناب خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار