شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدی:

از کارشناسان مجرب در کمیته تحقیق‌ وتفحص از سازمان محیط زیست استفاده می‌کنیم

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست، گفت: در ابتدا باید، بر اساس ماده 198 آیین‌نامه داخلی طی شش ماه یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌وتفحص انتخاب ‌شود تا به بررسی مسائل مطرح شده در این مورد بپردازد.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 09:05
از کارشناسان مجرب در کمیته تحقیق‌ وتفحص از سازمان محیط زیست استفاده می‌کنیم عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست، گفت: در ابتدا باید، بر اساس ماده 198 آیین‌نامه داخلی طی شش ماه یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌وتفحص انتخاب ‌شود تا به بررسی مسائل مطرح شده در این مورد بپردازد. http://cdn.icana.ir/d/019/2950.jpg از,کارشناسان,مجرب,در,کمیته,تحقیق‌,وتفحص,از,سازمان,محیط,زیست,استفاده,می‌کنیم Icana

 "اقبال محمدی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: اولین بار طرح تحقیق و تفحص به تقاضای "یونس اسدی"نماینده‌ مشکین ‌شهر مطرح شد که پیش از این در کمیسیون کشاورزی مورد تصویب قرار گرفته بود و تقاضای کمیسیون کشاورزی برای تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست کشور با 143 رای موافق در مجلس به تصویب رسید.

 نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست یکشنبه هفته گذشته انتخاباتی برگزار شد و در این انتخابات رئیس و دبیر این کمیته مشخص شدند.

وی افزود: "احمدعلی کیخا" نماینده زابل و زهک به عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست انتخاب شدند، همچنین "سپه اجیرلو" نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار – "قاسم محمدی" نماینده اردبیل، نیرو نمین به عنوان نائب رئیسان این کمیته انتخاب شدند. من نیز به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابات، قرار است بر اساس ماده 198 آیین‌نامه داخلی طی شش ماه با  یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌ وتفحص برای بررسی مسائل مطرح شده، انتخاب شود و نتایج آن نیز اعلام خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000